Duyuruyu Kapat
Strava 2K
Instagram 5K
Facebook 15K
Twitter 4K

Vites kolu bozuldu

Konu, Vites - Çekiş Sistemi kategorisinde osman922 tarafından 7 Ağustos 2014 tarihinde paylaşıldı.

1. osman922

osman922 Aktif Üye

Bisiklet:
    Nishiki
    Seviye:
    selam arkadaşlar. acera model ön vites kolum bozuldu. acera yerine başka bi 3 lü sistem kol taksam sıkıntı yaşarmıyım tecrübeli olan var mı ? tourney ne bilim altus falan sram değil ama ??

2. SerkanH

SerkanH Bisikletkolik

Seviye:
    Bir sorun yasamazsınız ancak set bozulur. Daha alt modellerini almayın derim ben!

osman922

osman922 Aktif Üye

Bisiklet:
    Nishiki
    Seviye:
    hmm estetik bozukluk diyosunuz doğru tabi :)

4. SerkanH

SerkanH Bisikletkolik

Seviye:
    Başka türlüsü de olur ancak söylediğim gibi estetik gider. Ya sag ve sol olarak ikili alın ya da aynısından alın.

5. jeff123can

jeff123can Yeni Üye

Adı:
    AZ'Z CAN KILAVUZ
    Bisiklet:
    b'Twin
    arkadaslar selam. arka vitesimi ayarliyodum ondende test ediyodum on koldan vitesi.tak diye bi ses geldi . arkayi kontrol eden on vites kolu bozuldu galiba. sadece vites 3 e kadar cikiyor. sonrasinda koldan iterken bosa cikiyor kol yani basmiyor. ama 3. vitese kadar cikiyor yani.

VITES KOLUM SRAM X4

ne yapicam arkadaslar yapilabilirmi bu kol. yenisini almak istemiyorum

İlginizi Çekebilir

upload_2015-6-7_11-47-20.png
Bugüne kadar rüzgarın yönünü ve şiddetini, bisikletin başına geçip de sürmeye başlayınca farkediyordum. Strava'ya yeni eklenen StravistiX bu konuda iyi bir bilgi sağlıyor. Önümüzdeki bir hafta...
upload_2017-2-1_9-14-6.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
tatuirovki-samie-samie-37.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...