İptal Edildi vites kolu arka aktarıcıdeore avid rotor 30.8 sele borusu adaptör ön160/arka 140...

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında ipek yetginer tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ipek yetginer

ipek yetginer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    merhabalar:)

elimde ihtiyaç fazlası olan parçaları satıyorum her parçanın modeline göre performansı oldukça iyidir.
    Bunlar;
    Avid g2 rotor (2tane) 160 mm: 40 tl

Biri 160mm diğeri 180 lik tektro rotor: 30 tl

deore shadow arka aktarıcı kullanımdan dolayı oluşan çizikler vardır fakat preformansında bir sorun yoktur yayları oldukça iyi durumdadır: 55 tl

arka 140 mm ve ön için 160 mm kaliper adaptörleri hiç kullanılmamıştır (ikisi) : 25 tl

alivio vites kolları kozmetik olarak çok iyi görünmüyorlar ama performanslarında bi sıkıntı yok(ikisi): 35 tl

zzyzx marka 30.8 çapında sele borusu üstünde yie kulanımdan dolayı oluşan çizikler vardır : 30 tl

rotorların hiç birinde yamukluk kırıklık yoktur...

ve resimleri :

[​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG][​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG][​IMG][/url][/IMG]

İstanbul içi elden teslim, İstanbul dışı için kargo benden, lütfen ciddi alıcılar arasınlar tel: 0535 595 35 91

İlginizi Çekebilir

upload_2016-7-29_9-31-32.png
Neden hızım düşük? Neden ulaştığım hızı istediğim süre koruyamıyorum? Neden kısa sürede hızım artmıyor? Böyle sorularınız varsa eğer, işin olmazsa olmazına geldiniz demektir. İstediğiniz kadar...
juice.png
Eğer sıklıkla kramp sorunu yaşıyorsanız, sebepleri ve çözüm önerilerini bu yazıda aktaracağım. Orijinal link yazını sonunda olacak :) [ATTACH] Eğer krampla yüzleşmişseniz, muhtemelen o...
7441720-cycling-fra-dauphineghsdghsfg.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.