Vites Geçişlerinde Sorun

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Engin ATAL tarafından paylaşıldı.

1. Engin ATAL

Engin ATAL Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar. Yol bisikleti kullanıyorum fakat vites geçişlerinde bir takım sorunlar yaşıyorum. Örnek verecek olursam , 7. vitesten 8e attığım zaman , vites kendi kendine aşşağıya ve yukarıya atıyor. Bir türlü 8. viteste sabit kalmıyor. Vites ayarlarını nasıl yapabilirim ? teşekkürler.

2. mhmmt111

mhmmt111 Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    ince ayar yapıldığında kusursuz çalışacaktır yetkili servis veya iyi bir bisikletçide ayarlatmanızı tavsıye ederim.

3. zanaatkar

zanaatkar Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Ç.
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Benim viteslerde tam olarak gecis yapmiyor bazen. Vites kolunu zorluyorum kismen. Ayrica gecis komutu verdikten bir sure sonra gectigi de oluyor.

İlginizi Çekebilir

5e5bb4d61700a7c23b5abfe47263a288.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
Adsız.png
Selam,ben Erkin Kalender,Eskişehirde yaşıyorum,10 gün önce 18 yaşımı doldurdum,genç bir kardeşinizim.Farkettiğim üzere son zamanlarda yoğun olarak arkadaş ve sporcu çevrem Herbalife...
Fabian-Cancellara-aero-position.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...