Vites ayarı yardım (başlangıç seviyesi)

Konu, 'Arşiv' kısmında edoardo tarafından paylaşıldı.

1. edoardo

edoardo Yeni Üye

Adı:
    efeberk kaplan
    Seviye:
    Bisiklete 4 yıl süreden sonra yeniden binmeyi düşünüyorum( 4 yıl önce dediğimde bilinçsiz şekilde). Tüm konularda araştırmayla nerdeyse tam donanımlı ve hakim oldum, aklıma takılan tek unsur vites. Forumdaki konulara baktım hepsi kafamı karıştırıyor. 24 vitesli bir bisikletle düz yolda giderken on ve arka kaç olmalı , yokuş çıkıp inerken kaç olmalı hafif hız yapmak istiyorsam kaç olmalı detaylı bir şekilde yardım edebilecek bir babayiğit arıyorum:harika:

İlginizi Çekebilir

makale.gif
Kış geldi. Günler daha kısa. Sabah işe giderken olan soğuk neyse de, o yağmur yok mu? Akşam işten çıkıyorsunuz, hava kararmış oluyor. Araya bir yerlere bisikleti de sıkıştırmak gerekli. Bisiklet...
big_thumb_c3936ab43c2176907a7937179084c0ef.jpg
Yoğunluğum sebebiyle uzun süredir paylaşım yapamıyorum, paylaşabileceğim pek çok makale birikti :) Yazın daha fazla paylaşım yapabileceğim ;) Kısa bir antrenman paylaşımıyla kaldığımız yerden...
8bar-adidas-cycling-skinsuit-0102-Bearbeitet_s.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....