Vİra Trabzon

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
2007 yılının temmuz veya agustos ayı icinde istanbuldan trabzona bir yolculuk dusunuyorum neden seneye diyorum izin malum seneye ancak ,simdiden paylasayım dedim nasip sadece bir düsünce ve hayal, ama sunu cok iyi biliyorum tüm hayeller gercek oldugu ana kadar hayaldir :)

Scudo

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@hdeveci

Harun' cum merhaba

Seni şu aralar pek bisiklet üstünde göremiyorum, diye düşünürken, bir sene sonranın hayali ile , dolduğunu, gördüm.;)
Hayalin inşallah gerçekleşir ve buradan gezi not ve fotolarını seyrederiz.
Ama bu hayal işinde gerçekten haklısın. Bence herkes, bu forumumuzda okuduğu gezi ve turlardan sonra, içinde büyük bir gezi özlemi duymaya başlıyor.
Sanki sadece sen mi hayal kuruyorsun. Bende hep içimden geçiriyorum. Eşime söylüyorum. Hadi bisikletimize atlayalım, 4-5 gün yolculuktan sonra İzmir' e annenlere gidelim. Mahalleden içeri girince seyreyle bağırışmalarını diyorum. :eek: Ama eşimi kandıramıyorum.:mad:
Ama hayaller birgün gerçek oluyor. Ben denedim hep oldu.:D

Sana , mutlu, neşeli, bol pedallı ve de hayalller sonunda gerçekleşen geziler diliyorum.;)

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
@nisan baklası
ender abicigim insallah sizinlede birlikte pedal basmak nasip olur buda baska bir hayal,
evet ender abi bende hayal cok gercı bazıları bu yasta fazla hayalcısın dıyor ama :)
,hayal degılmıdır hedeflerın baslangıcı? ve hedefler degılmıdır,surukleyen bizleri hayatın icindeki donencelere,onun icin nefes aldıkca hayal etmek gerek amacsız nefes almaktansa hayalle nefes alıp hayallerı ve ıdeallerı dogrultusunda yasamalıdır hayatı,yasamayı sevenler,inanıyorumkı yengemle birlikte izmire gideceksiniz :rolleyes: ve mahalleye girdiginizdeki o bagrısmaları simdiden duymaya basladım bile:eek: ,saglıkla mutluluk ve hayaller le kalmanız dıleklerımle yengeme ve sıze yurekten saygılarımla.

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
228
abi umarım hayalini gerçekleştirirsin belki o zamanlar ben asker olurum bilinmez ama şimdiden sana kolay gelsin :D

• Beğen
Tepkiler: hdeveci

bodymouse

Üye
Tepki
38
selam
ben de temmuz 2007 de karstan sumela manastırına (trabzon/macka) 10 gunluk tur planlıorum
cok professıonel dıılım
ama dusunursen dıye bı yazıym dedım

msn ve maıl: bodymouse@hotmail.com

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
@bodymouse

nasip diyorum belkide trabzonda karsılasırız:) beraber cıkarız trabzondaki tura sanırım artvine kadar devam edecegiz,saglık ve bol pedallı gunler dilerim

janus_sea

Daimi Üye
Tepki
107
süppersin Harun abijiğim..rotanda mükemmel karadenizde pedallamak gibisi varmıdır kimbilir?yooooooooooook
umarım hayallerin gerçeğe dönüşür ..bolbol fotoğraf isteriz bilgine
saygı ve sevgilerimle

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
vaaay haruncum,
demek bir yıllık bir mesele bu.
tozlu raflardan çıkmış gibi.
nereden bulup çıkardın bodymouse, helal olsun.

bu arada yolun açık olsun kardeşim.
umarım bu turu gerçekleştirebilirsin.