VINYL yapılıyor mu?

TAZ

Üye
Tepki
4
Arkadaşlar hepinize selamlar. Bisiklet konusunda eminim hemen hepinizin düşündüğü (hatta belki bazılarınızın uyguladığı) bişey aklıma geldi ve sormak istiyorum. Modifiye arabalarda olan boyama,sticker,desen vs yada modifiye diliyle VINYL denilen olayı Türkiye'de bisikletlere de uygulayan yer var mı? Bu iş Amerika'da yapılıyor bizzat netten gördüm. Türkiye'de de varsa süper olur:D bilgisi olan arkadaş varsa söyleyebilir mi acaba? sevgiler

Scudo

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Türkiyede airbrush yapılıyor bisikletlerin üzerine öle yüzeyler biraz daha ufak yani gene vinyl ama airbrush olarak biniliyor...Fiyatta alan ufak işçilik çok olduğundan pahalı oluyor...(100 $ civarı)

sedonaa

Aktif Üye
Tepki
41
100$ mı airbrush tabancası 25 $ boyasıda 15 ytl :D al kendin Boya :D daha iyi olur.....:D:D

Faik BİLGİN

Forum Demirbaşı
Tepki
170
ben kendi bisikletime airbrush çalışması deniycem sizlerlede paylaşmayı düşündüm ama daha başlamadım bittiğinde bir aksilik olmazsa sizlerle paylaşırım beğenen olursa yada ben becerebilirsem sizlerede yaparız bişeyler

tuninger_haa

Forum Bağımlısı
Tepki
486
@TAZ

bunun en basıt yontemı folyoyla yapılan basıt sekıller veya alev desenlerıdır. bı sonrakı sevıyede dıjıtal baskı vardır bu daha guzel ama bıraz daha pahalı bı yontemdır ve mumkunse tasarımı kendınız yapmalısınız.

istersenız bende bır kac alev desenı var onları gonderebılrım
(vektorel)

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
kendim tasarlayıp bunu dijital kopya merkezinden ucuza bastırtabilirim, zaten bu benim işim, ki öyle yapıcam bunu zaten..

vinyl derken sanırım bisikletleri alırken kadrolara yapıştırılan jetatinleri demiyor musunuz?
NFS oyunundan kalma alışkanlık heralde şuna vinyl demek.

• Beğen
Tepkiler: tuninger_haa