video ?

Konu, 'Specialized' kısmında cnyn rdr tarafından paylaşıldı.

1. cnyn rdr

cnyn rdr Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Blasto bunu beğendi.
  2. Blasto

Blasto Aktif Üye

Seviye:
    oncelikle video icin tesekkurler
    keske bizim ulkemizdede kadrolar bukadar ucuz olsada bizde bu sekilde test edebilsek:)
    hardrock kadrolarının saglam oldugunu duymustum ancak bu kadarda beklemiyordum...:) ama yinede mumkun tabi sonucta specialized:)

3. S26

S26 Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Ben bir şey anlamadım. O kadar darbenin sonucunda kırılmış ve yamulmuş işte. Darbeler abartılı ve sonuç da "bak buna bile dayandı" diyemiyor. Şunu düşünüyorum; üzerinden araba geçerse (ki trafikte falan bu da mümkün), ortada normalde teker göbeği olduğu için büyük ihtimalle yan borular o kadar esnemeyecek ve belki de sağlam kalacaktı..

Hakkaten bu kadro parçalamanın amacını anlamadım. Anlayan varsa beni de aydınlatsın.:rolleyes:

4. Blasto

Blasto Aktif Üye

Seviye:
    haklısınız uzerinde teker olsaydı farklı reaksiyonlar verebilirdi.
    Ancak yinede okadar darbe ve üzerinden araba ile gecilmesine ragmen kaynaklarda fazla bir hasar yok(bikac istisna dısında:)).
    Aslında farklı bir markanın aynı duzeydeki kadrosu ile karsılastırsalar daha net bir test olabilirdi.
    Biz nerden bilelim bir kadro otarz seylere magruz kalınca nasıl tepki veriyor:D

5. Muratcan Gümüş

Muratcan Gümüş Kıdemli Üye

Seviye:
    konuyu geç gördüm fakat bu yoruma katılıyorum :in:

aynısını deneyip paylaşacağım.. (denemenin düşüldüğü tarih: 26.05.2020)

6. levent akkaya

levent akkaya Yeni Üye

Seviye:
    bana kalırsa kadro sağlamlığını test etmaktan çok görsel amaçlı yapılmış bi video takılıp kalma derim:)

İlginizi Çekebilir

fatman_1591.jpg
1-Vücudunuzdaki büyük kas gruplarını çalıştırır. [ATTACH] Vücudunuzdaki en büyük kas grupları bacak bölgesinde bulunur. Böylece bacak kaslarının çalışması ve güçlenmesi yağ yakım hızınızı...
2.jpg
Merhaba arkadaşlar, daha önce kullandığım timex gpsde hız sensörüne bağlı otomatik pause ile aktivitenin mola süreleri strava kaydında gözükmüyordu.. [ATTACH] Ama garmin 1000 ve 520 gpsler...
skip-the-antioxidants.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...