Velotürk forma

jhon

Üye
Başlık
4
Tepki
162
Selamlar, velotürk'ün bu sene çıkan formalarından alan var mı? bedenleri nasıldır? dar, yarış kesimi kalıbını sevdiğim için M almak istiyorum. (183cm 78kg) küçük gelir mi? yurtdışına gönderticeğim için deneme şansım olmayacak. yardımlarınızı bekliyorum. teşekkür ederim.
forma linki:
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

bu akşam sipariş vericem kargonun yetişmesi için, yardımcı olursanız cok sevinirim. gran fondo da varmış formalar sanırım.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

silent_ship

Aktif Üye
Başlık
6
Tepki
226
İsim
Srd
Bisiklet
b'Twin
75 TL para vereceğim bir de forma üzerindeki firmaların reklamınımı sırtımda taşıyacağım !!!

silent_ship

Aktif Üye
Başlık
6
Tepki
226
İsim
Srd
Bisiklet
b'Twin
@excessive verdiğiniz linkteki formada bir kaç tane markanın ismini görüyorum. Amaç gelir elde edip bisiklet vermek olabilir, bunu takdir ediyoruz, ancak para verip forma alacak isem paramla hiç bir firmanın reklamını yapmak istemem. (velotürk için söylemiyorum bunu) (sponsorların dahi). Bu benim düşüncem tabii.

Liberi Spiritu

Hüseyin EROL
Başlık
31
Tepki
968
İsim
Hüseyin
Bisiklet
b'Twin
Sponsor desteği olmadan bu tarz işleri yapmanın da imkanı yok ne yazık ki. Sonuçta bu iş bir gönüllü çalışma işi. Bence alınabilir. Beden ölçüsüne iyi bakmak gerek. @silent_ship Ayrıca para verip koca koca markaları yazan bisikletler alıyoruz. Üzerindeki aksamın markalarıyla Shimano'ydu Specialized'dı Ritchey'di derken oluyor da formadaki reklam mı sorun oluyor anlamadım? :)

jhon

Üye
Başlık
4
Tepki
162
  • Başlık sahibi Başlık sahibi
amaç zaten arkadaşlarında söylediği gibi kampanyaya destek olmak. aynı miktarda forma satışıyla belki 10 bisiklet alınıcakken, reklamlar sayesinde 1000 tane alınabiliyor.

• Beğen
Tepkiler: Fatih.acar

Themaner

Sedona 759 PROline
Başlık
3
Tepki
436
İsim
Toprak Y
Bisiklet
Sedona
Forma gayet güzel bence ayrıca para verip sırtımda reklam mı tasıyacagım görüşüne pek katılmıyorum. Normal anlamda düşünecek olursak aldıgımız her üründe etiket bulunuyor düz bir forma alırsak delta bisikletten sorana delta bisikletten aldıgınızı demeyecek misiniz? Buda bir tür reklam veya bisikletinizdeki marka, amortisordeki marka şayet vitesinizdeki shimano? Çoğu formada yazan da bu markalar degil mi zaten?

silent_ship

Aktif Üye
Başlık
6
Tepki
226
İsim
Srd
Bisiklet
b'Twin
Benim kastettiğim şey o değil. Örneğin x marka bisiklet aldınız, bu marka olarak elbette bisikletim bir yerinde yazacak. Ancak bisikletim başka bir yerinde de büyük harflerle o bisikleti satan firmanın örneğin abc bisikletçilik ltd.şti yazması hoşunuza gider mi? Benim gitmez. Kastettiğim şey buydu.

• Beğen
Tepkiler: sahibiminsesi

Groims

Forum Bağımlısı
Başlık
0
Tepki
2.445
Bisiklet
Canyon
@jhon Aldım, gayet memnunum, 109-113 Cm göğüs bölgesine sahip biri olarak XL aldım rahat giyiyorum.

Polemik yaratmak istemiyorum her görüşe saygılıyım ama forma alan biri olarak içerisinde Çocukların gülümsemesi varsa gerisi benim için teferruattır. Çocuklarımız bizim geleceğimizdir.

srdrmrs

Forum Bağımlısı
Başlık
22
Tepki
2.506
Bisiklet
Canyon
yav adam forma alacak şu beden olur mu diye soruyor ama sorusu dışında herşeye cevap var.. @Kerem Groims hariç.. sonuç olarak formayı kullanacak ve parasını verecek kişi kendisi..

• Beğen
Tepkiler: kobalamin

Volks

Forum Demirbaşı
Başlık
6
Tepki
850
İsim
Volkan
Bisiklet
Specialized
@jhon Geçen sene forma da M almıştım. Bu sene ki formaların kalıpları bir tık daha büyük gibi.
bu sene ki formada da Small aldım, daha rahta oldu. 1,85 e 70 'im

@silent_ship siz olayı çok farklı anlamışsınız, veloturk nedir önce araştırın sonra yazın lütfen.

Themaner

Sedona 759 PROline
Başlık
3
Tepki
436
İsim
Toprak Y
Bisiklet
Sedona
@srdrmrs
Formayı kullanmadığım için bedeni hakkında bilgim yok şayet benim de almak istediğim forma olduğu için konuya girdim. Yazılan bir yoruma karşı fikrimi belirttim forum kuralları çerçevesinde sıkıntı olduğunu sanmıyorum.

kobalamin

Daimi Üye
Başlık
6
Tepki
577
İsim
H.Onur
Bisiklet
b'Twin
@Kerem Groims
formayi nereden aldiniz acaba?

Groims

Forum Bağımlısı
Başlık
0
Tepki
2.445
Bisiklet
Canyon
@kobalamin Granfondo Çeşme sırasında aldım.

internette googledan ararsanız şuradan alabilirsiniz.:

• Beğen

Volks

Forum Demirbaşı
Başlık
6
Tepki
850
İsim
Volkan
Bisiklet
Specialized
@kobalamin ben Çeşme' de yarış esnasında almıştım. SportSoul' lar da satıyor..

• Beğen

helsing00

Üye
Başlık
1
Tepki
0
İsim
Muharrem Savaş
bunun uzun kollusu takımı varmı acaba göremedim ben forma takımı alcaktım bizimde çorbada tuzumuz olsun böyle bir kampanya varsa

BF Okuru

Daimi Üye
Başlık
1
Tepki
12
Ben de almayı düşünüyorum. %100 polyester mi yapısı be acaba bilen var mı ?

• Beğen
Tepkiler: 1 kişi
Yukarı Alt