Velosipet ile bir cevelan

Scudo

Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
345
Bisiklet
Scott
teşekkür ederim izlenecekler listemde :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
İzlemek iyi ama bu, hersene geleneksel hale getirilebilecek bir etkinlik olabilir. Aynı güzergahı hersene vakti olan kitaptaki gibi gezebilir. Bu kitapla ilgili 2 resim.

20190106_010711.jpg

20190106_010659.jpg

Ali Kılıç 35.5

Çılgın Fixieci (fren yok, vites yok, kural yok)
Tepki
3.916
İsim
Ali Kılıç
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
Kitabının baskısı tükenmiş. İş Bankası Yayınlarının ikinci baskı yapmaya da hiç niyeti yok. Sahaflarda bulunuyor. Tanesi 50 lira civarında... ???

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.862
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
@Mehmet Metin Levent

Bursa'da yaklaşık 10 yıldır bu organizasyon tekrarlanıyor. Etkinliğin adı Yüz Yıllık Macera. Belediyelerin de destek olduğu faaliyet, dört gün ve şenlik havasında geçiyor, çok profesyonel bir organizasyon. Hem kendi sitesi var derneğin (Bubidost derneği), hem forumda konusu var diye hatırlıyorum.

Ali Bey, dernekte kitabın nüshaları bolca mevcuttu. Muhtemelen oradan bulabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Abdülkadir Ergin

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Azime teyzemiz var bi tane, ciğerci kız arada paylaşıyorum kedi severler başlığında, o dün bana yalvaç ural in bir çocuk kitabımı verdi ama kitap sanki bana hitap ediyor :) orada geçiyordu. Aklıma düştü paylaştım. Çok sevindim böyle bir topluluğun olmasına. Bilgilendirme için ayrıca teşekkür ederim.

efaruk

Daimi üye
Tepki
355
İsim
Faruk
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
[velesipet ile cevelan 2]
[velesipet ile cevelan 3]
[velesipet ile cevelan 4] .. ..
[velesipet ile cevelan 8]

Seklinde bir seri cekilmis. 2 sini izledim. Kalanlarini da sonraki gunlerde izlerim artik.
Pazar sabahi bu videolara denk gelmek guzel oldu. Tskrler

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.862
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
@Joseph Cavalcanti
Ben de üzülerek okudum. Bubidosd derneği kurucusu ve başkanı Ertan ağabeyimizin yaşı ilerledi.
Muhtemelen bu büyük organizasyona enerji harcayacak durumda değil. Yine de etkinliğinde her yıl yüz katılımcısı olan,
ayrıca en az o kadar üyesi olan bir dernek. Umarım bir çözüme kavuşur. Takipçisi olacağım.

• Beğen
Tepkiler: Joseph Cavalcanti