ve sonunda :):)whistle miwok 1054 v

Scudo
Tepki
11
fotoğrafları yükleyebildim mi emin değilim ama inş yüklenmiştir. kesinlikle harika bir bisiklet uzun süren kararsızlık sonucunda en doğru kararı verdim :) bide asansöre kolay sığdırabilsem :(
htthttp://img178.imageshack.us/i/dsc0084zg.jpg/p://

RAHMİ

Forum Bağımlısı
Tepki
336
Fotoğrafı yüklerken direk linki vermeyin. Yukarıdaki seçeneklerde yani konu açtığınız yerdeki seçeneklerde bi tane resim var. Sarı renkli. Üstüne geldiğiniz zaman zaten görüntü ekle diyor. Linkleri oradan ekleyin. Bu şekilde eklemek yasak. Bisikletiniz de çok güzel duruyor.. Darısı benim başıma:D

alp güven

Üye
Tepki
56
fotoğraflar güzel hayırlı olsun :) ancak mesajınızı düzenlerseniz daha rahat gözükür.linkleri tek tek kopyalayıp yazma penceresinin üzereinde bir resim ikonu var.ona basıp o pencereye yapıştırırsanız daha rahat görebiliriz.

Tepki
11
sarı resmin üzerine linki koyuncada hiçbirşey çıkmıyor sanırım yapamıcam konuyuda kapatamadım forumda yeniyim kusura bakmayın :(

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
(link)

(link)

Harika bir secim olmus/En guzel dostlarla,en guzel gunlerinizde binmeniz dilerim.Hayirli olsun.

(link)
(resim ekleme icin buradan yardim alabilirsiniz/Hasan eline saglik/)

Mehmet Aktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
72
Bisikletiniz güzel. Hayırlı olsun:) bu kadro benim de çok hoşuma giden bi kadro gerçekten güzel:)

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
@gülçin gül

Onemli degil kardes.Rep puaninda benden.Aramiza hosgeldin.:in:

Tepki
11
bu arada tek bir tane bu modelden kalmıştı kadro boyu 18 yani boy olarak 1.70-182 için uygunmuş ben 168 boyundayım seledeyken iki ayağım aynı anda yere değmiyo bu sorun çıkarır mı acaba sürüş esnasında bugün denerken zorlanmadım trafiğe çıktım rahattı gerçi ama uzun süre kullanmalarda zorluk yaşar mıyım?

alp güven

Üye
Tepki
56
sorması ayıp ne kadara mal oldu? ben özel mesaj atamıyorum.bana bildirebilirseniz

Tepki
11
teşekkürler :)bugün ikinci günümüzü geçirdik kadro boyu bana biraz büyük olmasına rağmen müthiş keyifli bi gezi oldu benim için iyiki almışım :)