ve oyunlar..

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
arkaaşlar ben pc oyunlarına çok ilgi duyarım. eminim aramızda benden öte hastalarda vardır. bence herkes kendisine en ilginç gelen, çok beğendiği, hastası olduğu oyunları anlatsın. hatta isteyen olursa save dosyalarını paylaşabiliriz. (tabi forum kurallarına aykırı değilse.)

bugüne kadar en hoşuma giden oyun hitman bloodmoney oldu. kolay normal zor ve profesyonel seçeneklerinin hepsini bitirdim.daha sonra crysis hem türkçe olduğu için anlayarak oynadığımdan bide kurgusu muhteşem olduğundan bitirdim. şimdide assassins creed oynuyorum ama orjinal cdyi bulmam gerek aksi taktirde oyunun bi yerinden sonra (memory block 3) oyun ilerlemiyor. severek oynadığım ve bitirdiğim oyunlardan birkaçı. bakalım sizler neler yapmışsınız. isteyen olursa save dosyalarını atabilirim :D

Scudo

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
bilgisayarım bölümünde bilgisayar konuşurulur oyun dediysek sadece pc değil bunu x-box ı var playstation ı var psp si var ayrıca bilgisayarın parçası sistemi gerekli bi programı değil. o yüzden buraya açmayı mantıklı buldum. sonuçta forum cafe takılma yeri.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Ilk mesaja ithafen;

Save dosyalarinin paylasilmasinda bir sakinca gormuyorum, sonucta oyunun telif haklarina dahil bir sey degil. Hilelerin de yayinlanmasinda tabi ki bir sakinca yok.

Fakat her turlu tam oyun paylasimi, crack, serial no vb. paylasimlar forum kurallari ile yasaklanmistir arkadaslar, lutfen bu noktayi atlamayalim.

Decoy

Üye
Tepki
35
Freeware yani ücretsiz olarak paylaşılan ve oyunun kendi sitesinden ücretsiz dağıtılan oyunları paylaşabilirmiyiz.

Anıl Kuşaksız

Forum Bağımlısı
Tepki
508
Adı üzerinde freeware, herhangi bi lisansı yok. O oyunlar atılabilir

SoldieR52

Forum Demirbaşı
Tepki
327
Prince of persia (tüm serileri), Crysis, FİFA..., Cod 4, daha bir sürü var ama aklıma gelmiyo şimdi.

İsteyen olursa crysis'in full save dosyalarını paylaşabilirim...

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
@HaliliOzturk

abi zaten öyle bişey olmaz sadece save dosyaları onların yasak olduğunu biliyorum zaten. ilgine teşekkürler