Vazgeçemedikleriniz...

Scudo

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
her seyden vazgecebilirim amma su bisikletimi upgrade etmekten hayatımın sonuna kadar vazgecemiyecem herhalde :(

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Tipik bir Türk erkeğinin vazgeçilmez keyif sofrası:

Rakı-balık-beyaz peynir

• Beğen
Tepkiler: pythia

pythia

Üye
Tepki
109
Kızım, kitaplarım veeeee bayminerale katılıp bir de ekleme yapmak istiyorum:) balık rakı olur da rokasız olur mu hiç:)

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
@baymineral

Ben tipik bir Türk erkeği olamam. :rolleyes: Çünkü rakıyı hiç sevmem.. Ama balığın yanına şarap olursa, balık, taze kekik ve zeytinyağıyla süslenirse harika olur. Balık kesinlikle Akdeniz yada Ege' den çıkma olmalı. Çiftlik üretimi olmamalı.. Çok mu şey istedim.. :rolleyes:

Emre Ede

Forum Demirbaşı
Tepki
207
yeri gelir herkesten, herşeyden vazgeçerim, o yüzden ne yazsam boş =))

dodo

Forum Bağımlısı
Tepki
242
waffle,kfc,bisiklet,sundae dondurma,pc,müzik,sagopa kajmer...uzar gider

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Saat fetişistleri (Hammurabi ve Nyx) :) Ben de bir saat fetişisti olarak ''vazgeçemediğiniz'' saatlerinizi merak ettim. Marka/model yazarsanız sevinirim :) Buradan yazmak istemezseniz özelden de olabilir. Bir de Hammurabi'nin ses sistemini ve avatarındaki Vosvos'un kendisine ait olup, olmadığını merak ettim, bir Vosvos ve Hi-Fi aşığı olarak.

Vazgeçemem dediğim birşey yok sanırım. Saat fetişisti olsam bile severek aldığım bir saatten bir hafta sonra vazgeçebiliyorum. Taa ki gönlümdeki saati alana kadar...

rainn

Üye
Tepki
83
@baymineral

bu bnmde 40 yılın başında bir yaptığımızda keyif sofram.. o zmn ben tipik türk erkeği mi oluorum??? :D

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
@rainn

Sanırım kodu mu oturtan :ci: cinsten sert bir Osmanlı hanfendisi olursun. ;)

:Skull-175 :Skull-175 :Skull-175

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Rakı-balığı anladım da, balığın yanında beyaz peynir de ne ola ki? :D Zehirlenirsiniz alimallah!

• Beğen
Tepkiler: Alican

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Öncelik sırası 1...
-Öncelikle bebeğim-bisikletim-TAXI'm...
-Ikea'dan aldığım extra yumuşak ve hayvani büyüklükte yatağım...
-Onun üstündeki 90x90 kaztüyü yastıklarım...
-Sırt çantam(''yaşam destek ünite''m...Genelde 2 gün yetecek malzeme oluyor içinde)
-Çizim malzemelerim...

Öncelik sırası 2...
-Wok'ta soyalı şaraplı sebzeli tavuğum yanında tereyağlı pilavım...
-24 saat çalacak müziğim...
-Etnies'lerim...Kargo pantalon'larım...
-Kamuflaj...(İllaki bir yerde olacak)...

Öncelik sırası 3...
-Moda Sahil'de arkadaşlarımla içmek...
-Ve Kısa Winston Soft...
(Evet belki son ikisi bu camia'da hoş karşılanmıyor...Ama herşeyin bir yeri var:D)

• Beğen
Tepkiler: Emre Ede

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
@Sercan

Aslında yanlış bir inanış. İkisinden biri bayat olursa zehirlenme söz konusu olabiliyor. Kaç defa balık ve süt ürününü yan yana tükettim bir şey olmadı. Dedem gençliğinde balık ve dondurmayı ard arda yemiş. İkisinden biri bayatmış. Gerçekten ölümden dönmüş. Kendisini ve kendisini hayata döndürmeye çalışanları tepeden görüyormuş. O derece yani.

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
hakketden ya bi restorant da balık istedik ve böyle içine ne bulsalar katmışlar diyebileceğiniz bi salata geldi içinde bol mikterde peynirde vardı bende böyle biliyodum eğer ikisi bi arada giderse zehirler diye ama sonradan öğrendikki BAYAT olursa zehirliyo yoksa problem yok afiyet olsun:D (canımda balık çekti yaw :D:D:D:D)

hetero

Aktif Üye
Tepki
71
tıkabasa doyuncaya kadar yemek .bitürlü vazgeçemedim.

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Evet, bayat olursa geçerli bu. Evde kendiniz bilerek (yani balığın ve peynirin taze olduğunu) hazırlıyorsanız sorun yok. Ama hiç balıktan anlamayan bir arkadaş şimdi burada rakı-balık-beyaz peynir üçlüsünü görüp ''ulan yurtdışından gelenler bile rakı-balık schön deyip götürüyorlar, biz dibimizdeki lezzeti denemedik'' diyerek hiç balıktan anlamazken gidip bayat balıkları alır, yanına da rakı ve beyaz peynir kombinasonunu koyarsa, gözleri tahminen hastanede açacaktır :) O sebeple bu konunun gündeme gelmesini sağlamış oldum. Kendi kendime ''faydalı'' birşey yapmış olduğuma inanıyorum :D Şimdi rakı-balık yapmak isteyenin mutlaka aklında kalacak bu ''bayat olursa zehirler'' bilgisi, o yüzden dikkat edecek alırken :)

hulyaars

Forum Demirbaşı
Tepki
222
ailemi sevmekten, müzik dinlemekten, sütlü olmayan tatlılardan ve birde ayakkabı almaktan vazgeçmem...