Vaude markası nasıldır

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Vaude diye marka var arkadaşlar taytları,formaları var. Kalitesi, ömrü nasıldır bilen kullanan var mı ? Yurtdışı sitelerde de satılıyor. Fakat çok duymadığım bir marka. Türkiye de de satan siteler var. Assos da çok duymamıştım ilk zamanlar fakat sonradan çok kaliteli olduğunu öğrenmiştim.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Vaude'yi en iyi turcular bilir; kaliteli çantaları ile meşhur.

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
Vaude Markasının daha cok heybelerı bılınıyor .Dunya turuna cıkan ıkı Alman arkadasta gormustum.(link)(link)

sabihavni

Aktif Üye
Tepki
55
Bisiklet
Merida
Vaude çok iyi bir markadır.Türkiye'ye Karma Grup, genelde bayilerin verdiği şiparişle getiriyor.Ondan dolayı Türkiyede genelde çadırı ve çantaları bulunuyor.Birde giyimde ve ayakkabıda Türkiyedeki muadil markalara göre pahalı. Spd ayakkabıları var çok hoş, bakmanızı tavsiye ederim.

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
Bende tayt var ama denemek nasip olmadı henüz :( Bayramda havalar güzel olur da denerim insallah..... :eek:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Emre Yönlüer

Ben daha çok giyim konusunu merak ediyorum evet çantaları hatta çadırları bile varmış Emre bey tayty hakkında bilgi yazarsanız sevinirim.

Hasankaran

Aktif Üye
Tepki
386
İsim
Hasan karan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Merida
vaude markasının aqua bag çantası çıkmış oldugum ukrayna turunda plastik kaynak yerinden ayrılmaya başlamıştır

7kg yük taşıyacağı söylenen çantalar 5kg mın altında yükte bu duruma gelmiş köşeden başlayan kaynak yeri ayrılması çantanın yarısına kadar gelmiştir!
çantanın tamamen birleşim yerinden taşıyacağı yükün altında bu hale gelmesi bariz bir şekilde üretim veya tasarım hatası oldugunu göstermektedir

onlarca kullanıcı olan ve saygı deger bır marka olarak gorulen vaudeye bu durum iletiliğinde ise yaptıkları durum hesabımı instagram üzerinden engellemek olmuştur

pahalı ve kaliteli ürün satarak iyi marka olunmaz satış sonrası verilen destek ile büyük firma olunduğunu vaudesport firması takındıkları hal ve tavır ile tarafıma bir daha göstermiş durumdadırlarWhatsApp Image 2019-09-10 at 12.04.17.jpeg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: