İnceleme Vaude aqua back 2018 (48lt) tur çantası

Tepki
769
Bisiklet
Cube
Tur Şoföründen Herkese Merhaba.

Bir süredir video çekmiyordum. Isınan hava ve tur planlarının etkisiyle tekrar başladım . Bu videoda Outdoor ve özellikle Bisiklette önemli bir yere sahip Vaude markasının büyük tur çantasını, firma verileri ve deneyimlerim ışığında inceleyip, tanıttım. Pratik takıp çıkartmak, su geçirmez dayanıklı yapısı gibi bir çok özelliği ile dikkat çeken Vaude Aqua Back (48lt) tur çantasının incelemesi tüm bisikletçilere hitap ediyor. İyi seyirler.

Scudo
Tepki
769
Bisiklet
Cube
@Fırat Ç. Ülkemizde hobi edinmenin pahalı olduğunun farkındayım ama insanların kazandıklarından çok daha fazla harcadığınında farkındayım. Bu yüzden birşey satın almak için fiyat belli bir yere kadar etkili, öncelik isteyip istememek. Kazandığı hiç önemli değil bu çantayı isterse hertürlü alır. O yüzden videoda bahsettiğim tek sayı çantanın hacmi oldu. :)

Tepki
14
@Tur Şoförü Necmettin Ünlü hocam sonunda videolara dönmüşsünüz. Sevindim :)) Sezonluk işçiler ( bisiklet turcuları ) için ihtiyaçları karşılayacak bir çantaya benziyor. Az önce inceledim Ülkemize her rengini getirmemişler, değişik renk ve model seçenekleri var. Dolar dolayısıyla satış azlığından olsa gerek.

Ronin45

Forum Bağımlısı
Tepki
2.678
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Diğer
vaude back 51 litre 590 tl , brooks b 17 370 tl, (link)schwalbe marathon mondial dd (2) 720 tl, vaude top case 310 tl alayım dedim alamadım . öğrenciler çalışanlardan iyi para biriktiriyor

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Ronin45

Forum Bağımlısı
Tepki
2.678
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Diğer

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Balik okey gerci normalde balik sevmem ama orman ve göl ambiansinda tolere edebilirim. Digerini kullanmiyorum

• Beğen
Tepkiler: nonsteril

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Tur Şoförü Necmettin Ünlü
Ehehe merak ettim dostum nasil bir sey o tavuk?

Tepki
769
Bisiklet
Cube
@mariokaldato Basit tarifi ile: Tavuğu soslayıp arkadaşın dediği gibi kazığa geçiriyorsun, altına kabuklu patates ve soğan koyuyorsun ardından peynir tenekesi ile üstünü kapatıyorsun. Mümkünse kil benzeri çamur ile tenekenin alt kısmını kapatıyorsun hava giriş çıkışı olmasın diye. Sonra çevresini ve üstüne odun kömür yakıyorsun. Tavuğa göre değişir tabi ama tahmini 1.5 -2 saat pişiyor. Sonrası lezzetli bir yemek :)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato