Van Depremi... YARDIM!!!

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Oksal Özdöl tarafından paylaşıldı.

1. Oksal Özdöl

Oksal Özdöl Onursal Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Arkadaşlar İzmir için konuşuyorum. Kullanmadığınız kalın soğuktan koruyacak giysileriniz varsa lütfen üşenmeyin. Bir giysiden ne olacak demeyin. İnsanlık görevimizi yerine getirelim...

İzmir için: Deprem için yardımlar Bornova Büyük Park içerisinde uğur Mumcu Kültür Merkezi'nde toplanacak, Bornova Belediyesi tarafından ulaştırılacakmış. irtibat için: 388 29 64......

MuhammedErkan bunu beğendi.
  2. MuhammedErkan

MuhammedErkan Forum Bağımlısı

Seviye:
    Hassasiyetiniz için teşekkür ediyorum.

Ferhat Köse bunu beğendi.
  3. Bilal Karatağ

Bilal Karatağ Aktif Üye

Seviye:
    Daha önce forumda söylendi mi bilmiyorum. Dün Yurtiçi kargo ile yardımları ücretsiz gönderdik. Sanırım Yurtiçi kargonun bu yardımı devam ediyordur. Mng kargo da sadece 24-25 Ekim'de ücretsiz gönderiyor. Belki başka firmalar da böyle bir yardımda bulunuyorlardır. Haberiniz olsun arkadaşlar. Battaniye, kışlık giysi, ilaç, mama vs. yardımlarınızı Van Afet Koordinasyon'a ücret ödemeden bu şekilde gönderebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

1430319843263-1tem865pty2hw-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
Fabian-Cancellara-aero-position.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
strava.JPG
Merhaba bir hatırlatma yapayım: Bu forumda tanıdığım ve performansı benden çok yukarılarda olan bisikletçi arkadaşlarım var. Burada yazacağım şeyler, bu işin doğrusu budur diye tecrübeli...