Duyuruyu Kapat
Strava 2K
Instagram 5K
Facebook 15K
Twitter 4K

Valour Akıllı Bisiklet Projesi

Konu, Genel Bisiklet Konuları kategorisinde Uğur Kırelli tarafından 2 Mayıs 2014 tarihinde paylaşıldı.

 1. Uğur Kırelli

  Uğur Kırelli Daimi Üye

  Kayıt:
  26 Şubat 2014
  Mesajlar:
  258
  Beğeniler:
  123
  Şehir:
  Gaziantep
  Bisiklet:
  Mosso
  Seviye:
  Techno-Labs'da gördüğüm bir haberi paylaşmak isterim sizinle.Üzerine ekledikleri birkaç elektronik donanımın bisikleti "akıllı" yapmadığı aşikar olsada ilgilenen vardır elbet.Baya yanlı bir başlangıç oldu sanırım.
  [​IMG]
  "Akıllı telefonlara, akıllı arabalara, akıllı evlere ve akıllı gözlüklere sahibiz. Öyleyse neden bir akıllı bisikletimiz olmasın? Aslında akıllı bisikletler zaten var, ama oldukça sınırlı miktardalar. Valour sağlam bir bisiklet iskeletine , akıllı sensörlere ve kullanıcı rahatlığı için özel dizayna sahip.
  Valour 7.5 kg ağırlıyla oldukça hafif bir bisiklet. Carbon fiber kasası Bluetooth 4.0 ile destekleniyor. Peki, Valor’u diğer bisikletlerden daha özel yapan şey ne?Kendi kendini şarj etme, paylaşım yapabilme, ivme ölçer, mıknatıs ölçer ve hız sensörü gibi özelliklere sahip. Bisiklet aynı zamanda iOS ve Android desteğini sunacak.
  Akıllı bisikletin piyasa çıkması içinse Kickstarter’dan projeye 91.000 dolarlık bağış gerekiyor."

  Kaynak : http://www.techno-labs.com/simdi-de-sirada-akilli-bisiklet-var/
   

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-14_11-49-50.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...
drink-up.jpg
Merhabalar, bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisikletinize daha hızlı ve güçlü bir bisikletçi olarak...
20161014_130509.jpg
14 ekim posta gazetesinin yazısı