Aranıyor V fren (takım)

Konu, 'Aranıyor...' kısmında Aenescan tarafından paylaşıldı.

1. Aenescan

Aenescan Aktif Üye

Adı:
    Abdullah
    Seviye:
    İkinci el v fren ön fren takımı arıyorum. Değiştirdiğiniz çalışır durumda fren sistemi olur

2. ender yüksel

ender yüksel ender yüksel

Adı:
    ender yuksel
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    merhaba, elimde çalışır durumda pabuçları yeni değişmiş fren takımı var 2.el

Aenescan

Aenescan Aktif Üye

Adı:
    Abdullah
    Seviye:
    Model nedir peki? Bende sadece ön fren yok. Tabi sizdeki modele göre ikisini de değiştire de bilirim. Fiyat konusunda ne düşünüyorsunuz.

4. ender yüksel

ender yüksel ender yüksel

Adı:
    ender yuksel
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    tektro nun sıyah alu frenlerı ,resım atabılırım,bende 10-15 gun önce mehmet çoban ısımli bırınden aldım ,kullanmadım kadroyu sattım gıbi, satılmasa v fren toplamayı düşünuyordum , ön , arka takım 30 tl , öteki fernlerı yedek yapabılırsınız elınızde varsa kadro altı çanta, bısıklet duvar askı aparatı, beyaz gıdon boynu, gibi parcalarla takas olur

Aenescan

Aenescan Aktif Üye

Adı:
    Abdullah
    Seviye:
    @ender yüksel elimde malesef yok. Ancak fotoğraf atabilirsiniz. İlgileniyorum frenlerle alabilirim :)

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-6_8-48-58.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
3.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...
IMG_20160426_171815.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...