v fren için pivot ve uygun fiyatlı v fren bacakları aranıyor

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında murat ırmak tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. murat ırmak

murat ırmak Forum Demirbaşı

Seviye:
    herkese iyi forumlar v fren için 1 takım pivot arıyorum sıfır ve uygun fiyatlı olursa iyi olur ve yine uygun fiyatlı shimano dan orta halli bir takım v fren bacakları aranıyorum yardımcı olursanız sevinirim

2. Emirhan Atasöz

Emirhan Atasöz Forum Demirbaşı

Seviye:
    25 TL Kargo Alıcıya Ait Olmaz Üzere.
    4 Tane Bacak Ve Pabuç Göndereym Sana.
    2 Aylıkdır Bacaklar. Hayatımda İlk Defa Bi Bacaktan Bu Kadar Güzel Performans Aldım.
    Hidroliğe Geçtiğim İçin Satıyorum Yoksa Satmazdan.
    Sadece Montaj Sırasında Olmuş , Gözükmeycek 1-2 Çizik Olabilir :) Dikkatli bakmadım Ama Dışardan Görünüşte Çiziği Yok.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-3_16-59-34.png
Sonbahardayız ve önümüz kış. Bisiklette gelişmek adına bu dönemde ne tür çalışmalar yapabiliriz? Birçok konu var ama bana göre en önemlisi aerobik dayanıklılığa yatırım yapmak. Bu antrenmanları...
1.jpg
Merhaba arkadaşlar, daha önce kullandığım timex gpsde hız sensörüne bağlı otomatik pause ile aktivitenin mola süreleri strava kaydında gözükmüyordu.. [ATTACH] Ama garmin 1000 ve 520 gpsler...
sporcu içeceği.jpg
Bir çoğumuz hafta içi kısa, hafta sonu 100+ km yol yapıyoruz. Bisiklet ile ilgili her şeye dikkat ediyoruz ama kendimiz hariç. İşte uzun yol alıp laktak seviyesini (hamlama) yüksek tutmak ve...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.