V fren için papuçlar

Samet Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
78
merhaba arkadaşlar şimdi size 2 seçenek göstericem fiyatları aynı ama hangisi daha iyi anlayamadım.siz söylerseniz sevinirim.veya bunlardan daha iyiside var derseniz o önerilerinizide alabilirm.işte fenler

(link)

(link)

hangisi iyi yardımcı olursanız sevinirim.iyi forumlar.

Scudo

koray_can

Forum Bağımlısı
Tepki
212
ben ilk linkteki papuçları kullanıyorum gayet memnunum diğerlerini bilmiyorum bir yorum yapamıcağım.15 liraya almıştım.çiftini.iyi günler dilerim.

Samet Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
78
@koraycan

Peki bu papuçlar dag kosullarinda isimizi gorurmu.yani siz nerde kullaniyorsunuz bilmiyorumda ben genelde dag kosullarinda kullanicam isimi gorur dimi

koray_can

Forum Bağımlısı
Tepki
212
dün dağa çıktım gayette tutuyorlardı bir ötme sorunum vardı onun haricinde iyilerdi.sorun yok.taş toprakta kullandım dün banamısın demediler ötüyor diye ön frene fazla abanmadım ama yinede tuttu.şimdi onla uraşıyordum ayarlıyordum.frenin ötmesi kadar sinir bozucu birşey yok.:D

Samet Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
78
@koraycan

evet haklısınız ötmesi kadar sinir bozucu birşey yok.ama genelde ıslak olunca ötüyorlar..normal durumdayken pek rastlamadım ötenlere :) neyse teşekkürederim yardımlarınız için.tabii diğer arkadaşlarada.

• Beğen
Tepkiler: Hurkan Kartal
Tepki
3
2. linkteki pabuçun tasarımı daha iyi geldi bana. Hava boşlukları çok güzel ayarlanmış. Fren sıkarken bile rahatlıkla hava alıp pabuçlar serinleyebilir. Ama ilk linkteki 3 renkli pabuç çok övülüyor :)

Mutlu Köksal

Satılık Scott Scale LTD CR1
Tepki
224
İsim
Mutlu
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Linklere bakmadan söylüyorum,baradine 3 renk olanı alın direk :)