Uzun zaman sonra photoshop çalışmalarımla tekrar sizinleyim

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında umut52 tarafından paylaşıldı.

?

İlgili forumda photoshop dersleri verilsin mi?

Anketin kapanma tarihi 16 Ağustos 2009.
  1. Evet verilse güzel olur...

oy sayısı 9
    69,2%
  2. Hayır buna gerek yok

oy sayısı 4
    30,8%
  1. umut52

umut52 Üye

Seviye:
    Arkadaşlar photoshop'u kullnamayalı uzun zaman oldu.Ama bugün yine 4 elden photoshopa sarıldım.ve yeni çalışmamla sizinle beraberim.Elimden geldiği kadar yeni resim koymaya çalışacağım...Ankete göre forumda photoshop dersleri ile ilgili bir konu açmayı düşünüyorum(tabiki yönetici arkadaşlarda uygun görürse:rolleyes: )
    Ve yeni çalışmam:Mazda rx8 (bir arkadaşımın isteği üzerine yaptım çok üstünde durmadım yanlış kesimler veya boyada taşmalar olabilir ama güzel oldu...)
    Orjinal:
    Photoshoplu hali:

2. Güvenç Terzierol

Güvenç Terzierol Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    birazdağa saydamlastırırsan rengi detayları daha rahat yaparsın hem parlamalarda güzel ollur fazla opak bence... ama tebrik ederim gayet güzel..
    bende birakaç deneme yapmıstım ama sildim yine yapayım bari:D:D

umut52

umut52 Üye

Seviye:
    Arkadaşlar böyle bir konuya daha çok yorum beklemiştim:(

4. Mert Altıkardeş

Mert Altıkardeş Kıdemli Üye

Seviye:
    Gördügüm kadarıyla sadece boyasını değiştirmissin oda iyidir ilerde daha iyisini yaparsın gerce bende tampon değiştirmeyi denedim ama cok zor olmuyor :S
    Photoshop derslerinde bende yardımcı olurum

umut52

umut52 Üye

Seviye:
    Tampon değiştirmek o kadarda zor değil.Bu linkteki araca bakarak daha ilk çalışmamda bile tampon değiştirebildiğimi görüceksin sadece önemli olan hangi arabaya hangi tür modifiyenin yakıştığını bilebilmektir mesele...
    Bu linkten ilk çalışmama bakabilirsin:https://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=43111

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-14_11-49-50.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...
juice.png
Eğer sıklıkla kramp sorunu yaşıyorsanız, sebepleri ve çözüm önerilerini bu yazıda aktaracağım. Orijinal link yazını sonunda olacak :) [ATTACH] Eğer krampla yüzleşmişseniz, muhtemelen o...
upload_2016-8-24_10-37-19.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...