uzun yol

Konu, 'Tekerlekler' kısmında MehmetErtuğrul tarafından paylaşıldı.

1. MehmetErtuğrul

MehmetErtuğrul Kıdemli Üye

Seviye:
    ben uzun yola çıkmak istiyorum ama bu sırada lastiğin patlamasını önlemek için az basınçlamı şişirmeliyiz lastiği yoksa çok basınçla mı üstünde 40-65 psi yazıyor ama.40 da bile taş gibi oluyor ben şahsen 65 e dayanacağını düşünmüyorum.(iç lastikleri yeni değiştirdim)öneriniz nedir.yolda asfaltta fazla yormayacak ama patlamamasını da sağlamak için kaç psi önerirsiniz?

2. Bora

Bora N/A

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Basinc degerini, elinizle yoklayarak cok saglikli anlayamazsiniz..
    Ancak kullandiginiz hava saatinin kalibrasyonundan emin olmak icin baska bir saatle daha denemenizde fayda var.
    Yolda kullanim icinse, kilonuza da bagli olarak 55-60psi basinc deneyebilirsiniz.

MehmetErtuğrul

MehmetErtuğrul Kıdemli Üye

Seviye:
    kilom 82 baıncı da zaten elle ölçmüyorum petrolde basıyorum

İlginizi Çekebilir

IMG20150818130625.jpg
şikayetimden ayrı olarak ortaya çıkan bi zımbırtı. benim rahatsızlığım sağ omzumda oluşan ağrıydı. rahatsızlığımın değişik bi ismi vardı da unuttum. baya değişik bişeydi doktor söylediği gibi...
2.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...
tatuirovki-samie-samie-37.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...