uzun yol yapıcaz lütfen yardım....

berk ilbay

Üye
Tepki
8
merhaba arkadaşlar gene ben kafam çok karışıktı bu yüzden çok konu açıyorum kusura bakmayın ama biz arkadaşlarla uzun yol yapmaya karar vermiştik ama nereye gitsek karar vermemiştik forumdaki birkaç arkadaşım saolsun yardımcı oldular ve şimdilik başlangıç seviyesinde olduğumuz için ve bisikletler kötü olduğu için ankara-kazan arası bi gidelim dedik.ankara-kazan arası giderken bize önerebiliceğiniz rotalar nereler ve orada dinlenebileceğimiz güzel yerler varmıdır birde giderken yanımıza neler almalıyız ve yolda giderken dikkat etmemiz gereken kuralları başlıca söylerseniz çok yardımı olur şimdiden teşekkürler....

Scudo

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
Berk kardeşim yazını yeni okudum, onun için biraz geç cevap yazıyorum onun için kusura bakma. Ankara Kazan gidip gelinebilecek bir mesafe çokda yorucu olmayacak bir tur. Ben Eryaman da oturuyorum, bir ay kadar önce bir arkadaşla Kazan'a gittik. Biz doğal olarak Göksudan çıktık, Eski İstanbul Yolu (Kızılcahamam yolu) o güzergahtan gittik. Yok oldukça yoğun bir yol. Otobana gidmeyen tüm tırlar ve kamyonlar o yolu kullanıyor onun için çok dikkatli olmak lazım zira birkaç defa teğet geçtiler yanımızdan. Yolda Kazan'a kadar durulacak birkaç yer var, onun haricinde Kazan'a geldiğinizde et lokantaları var, biz çayımızı Kazan'ın içinde içtik. Kazan şehir içinde biraz turladıktan sonra tekrar Eryaman'a geri döndük, bizim turun resimleri siteye yükledim (Şehiriçi gezilerde) oradan bakabilirsin. Bizim için güzel bir tur oldu fakat söylediğim gibi dikkatli olmak lazım çünkü o bölge Kazan'a kadar sanayi bölgesi olduğu için yoğun bir büyük araç trafiği var. Giderseniz kolay gelsin.

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
Berk kardeşim gidilecek yolda, bahsettiğim gibi biz Eryamanda oturduğumuz için Eryaman'dan gidiş geliş 75km, siz nerede oturuyorsanız onu üstüne ilava edersiniz.