Uzun yol için bisiklet almak istiyorum.

savasBEY

Üye
Tepki
1
İsim
Fatih
Arkadaşlar şehirler arası yollarda gezmek için bir bisiklet almak istiyorum ve bu konuda ne alacağımı şaşırmış durumdayım o kadar çok çeşit varki önerilerinizi bekliyorum bütçem 600 tl veya 900 tl arası

Şimdiden teşekkürler

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
carraro sportive 224 olabilir isteklerinize göre 900 lira civarına popüler bir ürün ve memnun olmayan görmedim.

savasBEY

Üye
Tepki
1
İsim
Fatih
Site linki olarak atabilirseniz sevinirim teşekkürler ilginiz için :)

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
@savasBEY Sadece bisiklet sahibi olmak malesefyeterli olmuyor.Şehirler arası yolculuklar başlığındaki konuları incelerseniz,minimum nelere ihtiyacınız olacak,ne gibi hazırlıklar yapmalısınız gibi konularda detaylara ulaşabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: inndream

savasBEY

Üye
Tepki
1
İsim
Fatih
BARIŞ bey ben gerekli incelemeleri kondisyon çalışmaları onları hallediyorum fakat eksiğim bir bisiklet bu konuda da sizlerin yardımını bekliyorum

Barış Özegemen

Daimi Üye
Tepki
258
Bisiklet
Fuji
@savasBEY yanlız barış bey kondisyondan ziyade ekipmandan bahsetmiş bence kask olsun eldiven olsun forma ve ya tayt olsun v.s.

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
@brsegemen Diğer harcamalar haricinde bisiklete ayırabileceği bütçe 900 tl sanırım arkadaşın.En azından ben öyle anladım

savasBEY

Üye
Tepki
1
İsim
Fatih
Evet bisiklete ayırdığım maliyet o kadar fakat size birşey sormak isterim bu ekipmana sizce ne kadar ayırmalıyım minimum @brsegemen

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
@savasBEY Şehirler arası yolculuklar başlığındaki konuları incelerseniz,minimum nelere ihtiyacınız olacak,ne gibi hazırlıklar yapmalısınız gibi konularda detaylara ulaşabilirsiniz.

Taha YeNeR

Üye
Tepki
2
İsim
Taha
Bu arada bende birşey sormak istiyorum. @savasBEY şehirler arası bisiklet demiş fakat arkadaş ona bir şehir bisikleti önermiş şehir bisiklet şehir içi kullanmıma daha yatkın değilmi yol bisikleti barış bey için daha uygun değilmi sizce bence öyle.

• Beğen
Tepkiler: inndream

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
@tahayener Şehir bisikletleri hem maliyet olarak ucuz hem de tur bisikletlerine yakın dik oturma açılarına sahiptirler.Bu bütçe ile sehir bisikleti almak mantıklı.

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
@tahayener Şehirlerarası yüklü turlarda yol bisikleti kullanmak isteyeceğini zannetmiyorum.

Taha YeNeR

Üye
Tepki
2
İsim
Taha
tabi oda var ben sadece bi tavsiye bi fikir amaçlı yazdım yinede konu sahibine kalmış umarım uygun bisikleti alır kolay gelsin herkeze iyi formlar

savasBEY

Üye
Tepki
1
İsim
Fatih
Arkadaşlar önerebileeğiniz bisikletlere açığım siz önerilerinizi yapın ben ona göre seçimi mi yapayım ilginize teşekkür ederim herkesin

Taha YeNeR

Üye
Tepki
2
İsim
Taha
@savasBEY Eğerki yanınızda yük taşımıyacaksanız ve daha çok şehirler arası kullanmayı düşünüyorsanız benim size tavsiyem bir yol bisikleti almanız yönünde. Eğer yol bisikleti almayı düşünür ve muhtemelen ilk defa kullanıcağınızı varsayarsak size şiddetle almanızı tavsiye edeceğim bir bisiklet var üstelik sizin bütçenizede uygun link atayım bir bakın derim düşünün. Bu bisikleti alıpta memnun olmayan kimseye rastlamadım rastlayanıda görmedim. Üstelik yeni başlayanlar için ideal bir fiyat/performans ürünü. Ve sitede hiç bir olumsuz yoruma ratlamadım. Bu arada bisiklet ömür boyu garanti içermektedir (kadro,gidon,maşa).
(link)

savasBEY

Üye
Tepki
1
İsim
Fatih
@tahayener teşekkürler fakat benim yanımda yüklerde olacak kamp malzemesi ıvır zıvır onları bu bisiklette kullanamazmıyım

Taha YeNeR

Üye
Tepki
2
İsim
Taha
@savasBEY imkansız değil ama çok zor. Ben yük olmayacağını varsayarak yol bisikletini önerdim yanınızda yük olacaksa şehir yada tur bisikleti tarzı şeylere yönelin.