Satıldı Uzun Yol Çantası Arıyorum.

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Serkan Taşdelen tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    Arkadaşlar bisiklet çantası arıyorum. Uzun yol çantası. Arkaya koymak için. 1-2 aya kadar bulmam lazım. Sevgiler...

2. Tuğrul

Tuğrul Onursal Üye

Seviye:
  3. nikto

nikto Aktif Üye

Seviye:
    Çantaların fotosu ekte..OUTBACK marka . kırmızı siyah...
    05322100802 ye sms atarsanız arasır konusurz anlasırız.
    tertemiz durumdalar sıfırdan farksız. sadece 4 asma kancasından biri kırık. oda kucuk bir kayıs ile sabitleniyor. kayısıda kendim hazırladım kancadan iyi oldu :)
    reflektorlu her birinde 4 cep var.
    tamamen su gecirmez. Son 35 milyona bırakıyorum... Aynı çanta Kaçkar bisiklette 100 euro.

Saygılar...

nikto (EMRE)

İlginizi Çekebilir

bicycling-team-2-600x4501.jpg
1-Vücudunuzdaki büyük kas gruplarını çalıştırır. [ATTACH] Vücudunuzdaki en büyük kas grupları bacak bölgesinde bulunur. Böylece bacak kaslarının çalışması ve güçlenmesi yağ yakım hızınızı...
20150722_101715.jpg
yaklaşık 2 sene önce serçe parmağım kırılmıştı, bayramdan önce aynı yerden tekrar kırıldı, boksör kırığı diye geçiyormuş bu kırık tipi... Sağ el olduğundan günlük işlerimde aksaklıklara neden...
Bahadır gürelle karşılaştırma strava power değerleri.png
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.