Uzun ve Hızlı Yolcuların Dikkatine

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
Değerli arkadaşlar Kasım 14 Pazar günü erken saatlerde başlayacak bir Edirne turu düşünüyoruz...
Bir gece konaklamalı olacak ertesi gün tekrar istanbula dönülecek...
Tur boyunca eskort aracımız olacaktır...
Konaklama Edirnede milli takımlar kamp binasında olacak ( büyük ihtimal )...
Dönüşte Yunan sporcuların katılımı söz konusu...

Detaylar bir iki güne kesinleşerek duyrulacak...

Not : Tarih tam olarak kesinleşmemekle beraber değişiklik olabilir...

Turun Karakteri belli kurallar çerçevesinde şekillenecektir...

Lütfen soru ve görüşlerinizi paylaşın...

Scudo

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@Ali Emre Akcan

hemde kamplı olarak abi :D

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
ayrıca irtifa ve düz yol olarak kaç km toplamayı düşünüyorsunuz lütfen belirtiniz hasip bey :)

ekip otosu nasıl olacak yorulan binebilecekmi

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
@Ali Emre Akcan

Ortalama 220km lik bir etap mevsim icabı günler kısa...

yaz olsa kavun karpuz yiyerek giderdik ama gün ışığını değerlendirme adına turun karakterinin en önemli unsuru belli bir sürede bu etabı tamamlamak gerekiyor...
emniyet tedbiri ve ağırlıklarımızı taşıyacak bir aracımız olacak...
konaklama gayet nezih ve temiz bir tesiste olacak ben daha önce kalmıştım referans verebilirim..

bu tura Edirnede yiyeceğimiz özel Edirne tava ciğeri peynir tatlısı miss gibi yoğurdu gece yapılacak aktiviteleri düşünerek bile yeterince motive olabiliriz..

diyeceğim o ki normal bir yol bisikleti kullanıcısı yani 100+ sürüşler yapabilen bir sporcu bu etabu gurup ile rahatlıkla tamamlar bence..
bu forumda basit bir araştırma yapsak bu etabı tamamlayabilecek bir çok yol bisikletçisi çıkar...

keşke tüm arkadaşlarımızla birlikte olabilsek fakat yukarıda belittiğim nedenlerden dolayı maalesef belli bir performans sergileyebilecek arkadaşlarımızla bu yolu alabiliriz...

mtb ci ve daha düşük performanslı arkadaşlarımız eğer ayrı bir gurup oluşturup bu etabı yapmak isterlerse bundanda mutluluk duyarız ki gidilecek yer bellidir varılan jedefte hep birlikte olabiliriz...
öte yandan sadece gidişi yapıp aynı gün otbüsle geride dönebilirler ben hep öyle yapıyordum...
yada konaklayıp ertesi gün dönebilirler...
eğer bu projeyi hayata geçirebilirsek katılan herkese memnuniyet garantisi verebilirim....

Saygılar...

Ali Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.264
Bisiklet
Scott
gece yapılacak aktiviteleri düşünerek bile yeterince motive

bu kelimeyi açıklarmısınız hasip bey gece ne gibi aktivite yapılır çözebilmiş değilim genelde gece aktiviteleri farklı oluyor o yüzden sordum

• Beğen
Tepkiler: Tolga Gürgün

BF Okuru

Üye
Tepki
2
gece aktivitelerinde kamplı çadır muhabbeti ama havalarda soğudu hani .
eskiden gençlikte yapardık bunları
emme .....................
şu kırım kongo başa bela yahu ben almayayım...

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
@Kudret Kurtcebe

yahu anlamaıyorum nerede kamp kelimesi var çıldıracağım üstümü başımı paralayacağım:):):):):)

DİYORUZ Kİ ; MİLLİ TAKIMLAR KAMP TESİSİ bu bir bina devletin inşaa ettirdiği bir bina....

<script src='http://img200.imageshack.us/shareable/?i=97408745.png&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>(link)</noscript>

• Beğen
Tepkiler: Tolga Gürgün

yetkin palgın

Aktif Üye
Tepki
71
mtb ciler farklı bir konumda katılabilir dediniz peki bu kural yüksek perfonmans mtb.ciler için geçerlimi birde sanırım topluluk yol bisikletinden oluşuyor peki ortlama kaç km.ile gidilecek ban bu konu hakkında aydınlatırsanız sevinirim

Onur Berberci

Forum Bağımlısı
Tepki
1.183
Az kaldı az yaza kalmadan alıyorum inşallah. Gerçi ben mtb'yle de yolculara ayak uyduruyorum, yol alırsam nasıl ayak uyduracaklar bana :):):):)

• Beğen
Tepkiler: alper öztürk

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
@yetkin palgın

ortalama için çok net bişey söylemek mümkün değil çünkü rüzgarın yönü ve katılımcı sayısına göre değişebiliyor benim solo turlarım 27km/h gibi bir rakkam çıkıyordu gurup ile bunu bir veya iki puan gibi yukarıya çekebiliriz yada aynı rakkam olabilir....

mtb ci arkadaşlar isterlerse bağımsız bir gurup oluşturabilirler ama yol gurubuna ayak uydurabilirlerse bu gurupla devam edebilirler gibi geliyor bana

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Onur Berberci

aney..................:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
kesin esas ben ayvayı yedim şimdi...............
ne seni , nede hasip hocayı asla vede asla
yakalayamayacağım ............
normandiya durumları..............
başıma patladı iyimi bi geçeceksiniz yanımdan ben rüzgarınızdan uçacağım arkadaş bu bana revamı......................
yalnız nejat arkadaşın bisikletine baktım muhanmedin dükkanında arka rubleyi yol bisikletlerine konan rubleden yapmış mtb ye uygulamış kadro eski jant atx serilerinden... 880 ..
bisiklete bindim acaip hızlı ve üstelik ikinci yaprakta bu operasyon bana 60 ytl ye patlayacak ................

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
@Kudret Kurtcebe

sen o gidonu aşağıya düşürmeden işin olmaz :):):):):):):):p :p