uzak dogu turu bisikletsiz

evrimyigit

Daimi Üye
Tepki
1.565
sevgili forum. mayıs 15 de bisiklet tur planlarımı iptal edip bahnkok bileti almaya karar verdim.
amacım 3 aylık bir zamanda tayland-cambocya-vietnam-laos-malezya-singapur-filiipinler-endonezya-tayvan-hongkong gibi ulkeleri gezmek. bu konuda daha once gitmis olan arkadaslar varsa deneyimlerini benimle paylasmalarını dilerim.

sevgiler

• Beğen
Tepkiler: ateze
Scudo

Ümit Bozyılan

Daimi Üye
Tepki
351
merhaba evrim abi,
muhteşem bir gezi planı...hayat boyu unutulmayacak eşsiz bir üç ay...umarım birgün bende bu hayalimi gerçekleştirebilirim.
aşağıdaki blogda birçok faydalı şey bulacağını düşünüyorum. gezgin bir doktorun tuttuğu bir blog.
(link)

sevgilerle...

evrimyigit

Daimi Üye
Tepki
1.565
tesekkurler,
bu tur bloglarda faydali bilgiler bulunuyor. bazılarının ciktilarini alip yanimda goturmeyi planliyorum.

• Beğen
Tepkiler: Ümit Bozyılan

Gürsel BARANLI

Daimi Üye
Tepki
180
Bisiklet
Specialized
Allah derim inanılmaz bir gezi olacak anlatılmazki gidin yaşayın sizde anlatamazsınız hele üç ay inanılmaz Tayland gözümün önünde yeniden yaşar gibiyim.Avrupa hikaye kalır bol resim iyi bir mideye ihtiyacınız var bu arada Bangkok'da kokudan ve =Tuktuk=ların dumanından korunmak için maske alın bolca yanınıza.Saglıkla gidin gelin bol fotograflar bekleriz.(Bilmemki nelerden hoşlanırsınız ona göre tarif edip anlatsam)

evrimyigit

Daimi Üye
Tepki
1.565
Selam forum.
Arkadaslar bu turu bisikletsiz yapmak konusunda cok kararsızım. bisiklete binmek icin dunyadaki en keyifli bolgeler buralar olmalı. Forumda bana katılmak isteyen arkadaslar olursa -tabiiki bisikletli uzun bir tur yapabiliriz. fakat bu turu bisikletli ve yanlız tamamlayacak cesareti bulamiyorum kendimde.
umarim bu kısa zamanda bir yol arkadası bulabilirim.
bol bisikletli gunler.

• Beğen
Tepkiler: Ümit Bozyılan

ateze

Daimi Üye
Tepki
297
Harika yaa, benim de hayalini kurduğum bir şeydir bu, çok zevk almanızı gönülden istiyorum, iyi yolculuklar.

Tepki
17
@evrimyigit

evrim kocum haberlerini bekliyorum uygun ortam varsa haziranda gorusebiliriz halen kesin degil biraz da senden gelecek haberlere gore karar vericem kendine dikkat et bye...

mehmet özbay

Forum Bağımlısı
Tepki
296
Bisiklet
Specialized
kardesım evrım gercekten gönullerımızı hos ettın hep aralara gıtmek ıstemısımdır senden geleck fotoları 4 gözle beklıyorum saglıcakla kal

engin engin

Forum Bağımlısı
Tepki
182
@evrimyigit

Merhaba,

Hazır Bangkok'tasınız ve elektronik birşeylere ihtiyacın varsa, şehir merkezine MBK adında çok güzel bir alış veriş merkezi ve hemen karşısında SİAM PRAGON adında başka bir alış veriş merkezi bulunuyor, ayrıca yine yakınlarda bir Çin mahallesi var herşeyi çok ucuza alabileceğin orayada gitmeni tavsiye edebilirim.

Keyifli bir tur olmasını dilerim, dikkat edin kendinize!

lemagro

Üye
Tepki
39
fotoları bekliyoruz :D
kendine iyi bak... bence de süper. :D ne kadar mal oldu... emekli olursan belki bende giderim. :D

evrimyigit

Daimi Üye
Tepki
1.565
@Engin YILDIZ

tesekkurler. fotograflar icin hafiza kartlari almam gerekiyordu. tamamen unutmustum.

Ümit Bozyılan

Daimi Üye
Tepki
351
Evrim abi,tek kelimeyle muhteşemsin!
bisikleti neredeyse ilk kez kullandığım küçük riva turunda seninle birlikte pedal çevirmiş olduğum için gurur duyuyorum.

uzun bir süre önce bu başlığı okumuş, gezinin bisikletsiz yapılacağınu düşünüp, iyi takip edememişim sanırım. aradan aylar geçtikten sonra geçen haftalarda kıyıköy-edirne geziniz için birşeyler danışmak istediğimde size ulaşamayınca uyanmaya başlıyorum.
bugün de tamamen tesadüfen gezi notlarınızı paylaştığınız (link) adresini buluyorum. tek kelimeyle inanılmaz!. büyük bir hayranlık duymamak elde değil!.
herşey için çok teşekkürler!

murty

Forum Bağımlısı
Tepki
1.185
Bisiklet
Giant
Su an bir kac gune Turkiyeye donuyorum eger agustos sonlarina dogru Hongkong a gelirseniz size eslik ederim :)