Uygun fiyatlı nabız ölçer, saat önerisi..

Tepki
68
Bisiklet
Merida
Hemen her gün bisiklet bineceğimiz antrenman günleri başlarken, egzersiz seviyemizi takip edebilmek için güzel bir nabız ölçer saat bakıyorum, kullandığım cep telefonum general mobile discovery olduğu için saat mutlak gerekli görünüyor.. düzenli nabız ölçer kullanmış arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum.. tşekkür ederim.

(link)
bu ürünü kullanan kimse var mı?

Scudo

mfurkan

Forum Demirbaşı
Tepki
551
İsim
Furkan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Evet bisiklet üstünden sadece nabız ölçmek için bu cihaz kullanılır mı ? Sağlıklı sonuçlar alabilir miyim ?
(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bunu yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. Çok memnunum. Onun da farklı olduğunu sanmıyorum.
Bu 310 modeli, bu sene 410 diye çıkarmışlar. Hiçbir farkı yok :D
Kesinlikle tavsiye ederim. Anlık nabız, kalori gösteriyor. Antreman boyunca max-min nabız, ortalama nabız, yaktığın yağ, kalori gösteriyor ve bunu kaydediyor hafızasına. Ancak sadece 1 kayıt tutuyor, sıfırlamak lazım her antremandan önce yeni kayda başlanması için.
(link)

Tepki
42
İsim
aytunc tarakci
Bisiklet
Merida
günaydın, @Ahmet Bilge Kaan AKIN
şunu merak ediyorum,
buna benzer bir sigma saatte yanlış anlamadıysam, yağ yakım aralığına girince uyarı veriyormuş, bu sayede daha hızlı kilo verilirmiş. bu saatte de böyle bir uyarı var mıdır? yada böyle bir ölçüm hayal midir?

kilo vermeye çalışıyorum :)

brdtl

Daimi Üye
Tepki
366
İsim
Bora Dutal
Bisiklet
Orbea
Geçen yıl Geonaute modelleriyle kıyaslayıp Sigma'nın şu modelini almıştım;
(link)
Yağ yakım aralığı değil ama kalp ritm sınırlarında sesli uyarı veriyor. Günlük, haftalık, aylık antreman verilerini saklıyor. Göğüs kemeri dijital kodlu bluetooth değil yani sadece kendisiyle bağlantı kurabiliyor fakat saatten training menüsüne girdiğiniz anda kalp ritminizi gösteriyor. Geonaute ile ciddi bir malzeme kalitesi farkı var ama fiyatı da iki katı dolayısıyla.

Geonaute için fikir istenmiş ama benim gibi birden kendini Sigma bakarken bulan olursa diye yazmak istedim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@aytunctarakci
Var hocam girince, nabizda ve kaloride ötüyor istedigin araliktan cikinca :)

brdtl

Daimi Üye
Tepki
366
İsim
Bora Dutal
Bisiklet
Orbea
@mutlu07 Beyin bedava :D

Özceylan Bisiklet'te Sigma saatler bayağı uygun bu arada