Uygun fiyatli karbon ya da scandiyum kadro

bozokaydin

Daimi Üye
Tepki
156
Arkadaslar, asiri pahali olmadan karbon ya da scandiyum hafif kadro Istanbul'da nereden bulabilirim? Kadroyu genelde asfalt ve parkede kullanacagim hafiflik saglamliktan daha on planda olmali. Bir zorlama yapmayacagim. Geotech Argon kadrolarin materyali ve kalitesi hakkinda bilgi verebilir misiniz?

Scudo

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
scandiyum ne yavvv...? adamantiyum gibi bişey mi? :)

Tepki
205
@emreyonluer

Skandiyum
Skandiyum aslında bir alüminyum alaşımı. Yalnız adı üstünde- skandiyum (esasında Rus silah endüstrisinin ürettiği bir malzeme) katkısı sayesinde alüminyumun gerilme direnci arttırılıyor. Bu sayede daha sert ve hafif kadrolar yapılması mümkün.

Serdar Emre ACAR

Forum Bağımlısı
Tepki
361
Anladım.Teşekkürler parke deyince birden velodrom yaptılarda bizim mi haberimiz yok dedim.

Aykut Subaşı

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Bisiklet
Cube
Bugün gezerken gordum.Mosso Slalom M-2 Karbon kadro.

(link) a h i b i n d e n.c o m/ilan/alisveris-spor-bisiklet-segway-yedek-parca-acill-satilik-mosso-slalom-m-2-kadro-pazarlik-payi-vardir/detay/

link verdıgımde gozukmuyor o yuzden boyle yaptım affola.Aradakı boslukları silersen ılana ulasabılırsın.Baktın sorun oluyo ılanın orjınal ısmı ACİLL SATILIK MOSSO SLALOM M-2 KADRO PAZARLIK PAYI VARDIR..
baktın buda olmadı :D Mosso yaz cıkar.
SAygılar
Not: Kadro benım degıldır.Ticari bır amacım yoktur.

• Beğen
Tepkiler: bozokaydin

bozokaydin

Daimi Üye
Tepki
156
Bu kadro 2.1 kg'ymiş. Bana en çok 1300gr olacak bir kadro lazım.

Genar Batur

Forum Bağımlısı
Tepki
254
Bisiklet
Mosso
sedona sd 991 kardolara bakabilirsiniz scandium ve 1300 grama yakın bir ağırlığı var izmir doruk bisiklette mevcut fiyatıda 400 dolar gibi bişeydi ama emin değilim. 16'' olarak var