Uygun Fiyatlı Bisiklet Gereçleri (Ankara/İnternet Sitesi)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında GayriMütenahi tarafından paylaşıldı.

 1. GayriMütenahi

  GayriMütenahi Yeni Üye

  Kayıt:
  29 Ocak 2015
  Mesajlar:
  48
  Beğeniler:
  46
  Şehir:
  Ankara
  Adı:
  M. C.
  Bisiklet:
  b'Twin
  Seviye:
  Arkadaşlar merhabalar. Malum benim gibi yeni başlayan arkadaşların zihinlerini kurcalayan onlarca soru oluyor. Kimisine konu aralarında rastlıyoruz, kimisine de arayıp ulaşıyoruz.

  Eski konularda yer alan önerilerin ya linkleri eskidiği için hangi ürün ve ne kadarlık bir fiyat olduğunu göremiyorsunuz ya da resimleri açamıyorsunuz.

  Özellikle güncel olsun diye böyle bir konu açma gereği duydum.

  Kask, gözlük, eldiven, pompa, lastik malzemeleri, vida sıkıcıları, çantalar, kıyafetler (yaz,kış) kısacası bisiklet için ihtiyaç duyulan her ne varsa.

  Geniş yelpazeli bir konu olduğu malum ama tecrübemizi ve ağımızı geliştirebilmek için bir nebze katkı sunacağını düşünüyorum.

  Yukarıda bahsedilen malzemelere, Ankara içinde veya güvenli internet sitesi olarak, uygun fiyatlı ve güler yüzlü satıcıların olduğu hangi mağazaları önerirsiniz.

  Saygılar sunarım.

  İyi ve keyifli sürüşler.:harika:
   

İlginizi Çekebilir

Dumbbell-Squat-Jump-Exercise.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
upload_2016-8-24_11-9-43.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
upload_2016-10-18_10-20-39.png
Soru basit aslında: Arkadaşlarınızla yaptığınız bir performans turunda veya bir yol yarışında kaç kez rekabete girdiniz ve bu rekabetin sizi ne kadar yorduğunu görme şansınız var mı? Not: Bu...