Uygun Fiyatlı Bisiklet Aksesuarları !!!!!! (KAÇIRMAYIN)

gokhanpala

Aktif Üye
Tepki
60
Bisiklet
Scott
Merhabalar,

Bu hafta Tchibo da Bisiklet teması başlamış.
Aksesuar ihtiyacı olanlar kaçırmasın derim.

(link)

Ben Gözlük ve 2. bisikletim için sele aldım. Ürünler çok iyi bilgilerinize...

Sonrasında da DECATHLON a uğradım :)

Burda bisikletimden çalınan Sigma Cuberider II Arka aydınlatmayı çok ucuza buldum hemen aldım :)
Fiyatı 26 TL

Çorap,Forma,T-Shirt ve aklınıza gelebilecek tüm aksesuarlar mevcut,
Ciddi indirimler var yakın zamanda bi uğramanızı tavsiye ederim.

Mağazanın link i aşağıdadır fakat gidip görüp almanızı tavsiye ederim.
(link)

Saygılarımla...

Scudo

Serkan.Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
764
Bisiklet
Mosso
şu bisiklet arkasına uyumlu canta çok iyi ama gel gör ki siyah renk olsa güzel olcak

Tepki
32
Bisiklet
Bianchi
Gözlükten bende almak istiyorum, nasıl memnun musunuz? Herhangi bir eksikliğini sorununu gördünüz mü? Öneriyor musunuz?

Ahmet SARI

Daimi Üye
Tepki
220
Anlayamadığım, tezgahta satılan 25 liralık gözlükle bunun ne farkı olduğu?

E peki 150 liralık prof gözlükler ile bunun arasındaki fark nedir? Ucuza alınmış gözlük hep zararlıdır denir de marka yerin sattığı bu ürünlere ne demeli? Tamam belki 2 günde kör olmayız ama nedir yani?

Gözlük işi benim için hep muammadır çözemedim gitti.

Ayrıca tüm bunları, tchibo'da satılan gözlüklerle alakalı detaylı bir araştırma yapmadan tamamen işkembeden söylüyorum..

gokhanpala

Aktif Üye
Tepki
60
Bisiklet
Scott
Ben güzlüğü tasarım olarak çok beğendim,
Rahat ve hafif bir gözlük, malzeme kalitesi de bayağı iyi.
bir çok arkadaşım 3m in hafif renkli gözlüklerini kullanıyor ve bu ürünün de ondan eksiği yok.

Gözlüğün ayrıntılı özlelikleri şu sekilde;

%100 UV korumalı ve sert boya kaplamalı sağlam plastik camlıdır Kemer yerli, gözlük bantlı ve temizleme bezli muhafaza çantası dahildir

3 çift değiştirilebilir plastik camlıdır - şeffaf, hafif renkli ve koyu renkli. Kemer yerli, gözlük bantlı ve temizleme bezli muhafaza çantası ve kullanma kılavuzu dahildir. Bu gözlük 89/686/EWG ve EN 1836: 2005 + A1:2007 standartlarına uygundur.

Koyu renkli camlar - filtre kategorisi Kat.3: Orta ve yüksek güneş ışını için koyu üniversal filtrelidir Işık iletimi: %8-%18 Hafif renkli camlar - filtre kategorisi Kat.1: Sisli havalarda kullanılır Işık iletimi: %43-%80 Renksiz camlar - filtre kategorisi Kat.0: Rüzgara, sineklere ve toza karşı korur Gece kullanımı için uygundur Işık iletimi: %80-%100

gokhanpala

Aktif Üye
Tepki
60
Bisiklet
Scott
Haydi Tchibo' cular bitmeden alın :)

Ozan Duran

Forum Bağımlısı
Tepki
621
Bisiklet
Cannondale
Bugün inceledim ürünleri. Forma, tayt ve şort kaliteli. Hatta almayı düşündüm ama çok ihtiyacım olmadığı için vazgeçtim.
Gözlüğün geçen seneki modelini kullanıyorum, akşam ve kapalı havada kullanılabilir ama parlak güneşli havada siyah camı benim için yetersiz kaldı. Normal güneş gözlüğüm daha iyi.
Eldivenin kalitesi iyi değil. Jel kısmı ince geldi. Sedona'nın eldivenleri daha iyi.

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
Bugün Beşiktaş'daki Tchibo'dan bende gözlük aldım 29.95 TL'ye. Fiyatına göre oldukça kaliteli gözüküyorlar. Camlar biraz zor çıkartılıp takılıyor sadece.

Kerem Kekeç

Aktif Üye
Tepki
28
Bisiklet
Whistle
Bir de o gözlüklerin fiyatlarının düşük olmasının sebebi gerçekten uv korumalı mı? renk paleti olarak değişik renklere bürüünyor ışıkta ama gerçekten ne kadar ışık engelliyor ve diğer kullanılan plastik malzeme + firma ismi de fiyatı baya arttırıyor. Kask konusunda kafasında soru işareti olan varsa şöyle söyleyeyim tchibo kaskı varken yoldaki hafif ıslaklık sebebiyle düşmüştüm virajda ve kafayı yere çarptım (baya sert düşmüştüm) ama bir şey olmamış gibi devam ettim. Çatlak, kaplamanın kalkması gibi bir durum oluşmadı, alacakların bilgisine sunarım.

• Beğen
Tepkiler: drbekirr