Satıldı Uygun fiyatlı az kullanılmış orta seviye jant seti..

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Ali Osman ALPARSLAN tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ali Osman ALPARSLAN

Ali Osman ALPARSLAN Forum Demirbaşı

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar ,

Geçen 2010 yazında topladığım jant setimi üst seviyeye geçmek için satıyorum jantlar 500 km yapmamıştır. Çemberler siyahtı fakat beyaza boyadım kolayca sökebilirsiniz üstündeki boyayı. Göbekler ise 2010 Nisan ayında alınmış olup 500 km yapmamıştır. Jant ve göbekler önceden alınmış haziran ayı gibi toplanmıştır. Göbekler 6 vida disk uyumludur.

Fiyat olarak 125 TL düşünüyorum.

Çemberler : AlexRims Dc19 Siyah (beyaza boyanmıştır)
    Teller : Taiwan siyah teller
    Göbekler : 2010 Shimano Deore 6 vida disk uyumlu (< 500 km)

Resimlerde biraz kirli çıkmış kusura bakmayın :) Yurtta olunca yıkayamıyoruz bisikleti :)

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

İlginizi Çekebilir

IMG_20150520_231733_HDR.jpg
Merhaba dostlar hemen her bisiklet süren selenin sert ve rahatsızlığından şikayet etmiştir ve çoğu kişi de belki utangaçlıktan belki rahat hissetmediğinden ya da maddi olarak pahalı olmasından...
1.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...
upload_2017-2-15_10-48-23.png
Andrew Coggan CTL'in ne anlama geldiğini bir paragrafla açıklamış. Güzel de açıklamış: "CTL sadece ürettiğiniz gücü arttırmakla kalmaz, aynı zamanda "antrenman yaptıkça daha fazla antrenman...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.