Uygun Fiyata Sırt Çantası İsteyenler Kipaya

ozancan

Üye
Tepki
49
Geçen şansına denk geldim, Kipada 40 YTL'ye oldukça iyi kalitede, içinde 1,5LT su torbası bulunan küçük sırt çantaları var, tam bize göre.(Su torbası tabi isteğe göre çıkartılabilir) Ben 3-4 kere kullandım, sırt bölümünün havalandırmasını iyi yapmışlar, kolların omuz ve sırta oturumu da çok iyi, giderken sırtımda çanta olduğunu bile hissetmiyorum, kesinlikle öneririm.

Scudo

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
ürünü ben de görmüstüm ama uzerimde yeterli nakit olmadıgı icin ertelemistim.. İnceledigimde gayet de güzel duruyordu.. Tesco marka kendi üretimi.. Su an normal bir sırt cantasını kullanıyorum saganak yagısta 2 saat durmadıgınız sürece (bizzat yaşamak durumunda kaldım) sorun yaratmıyor tahminimce aynı materyalden yapılmıştı. 2 Saat durdugumda ise (Alanya Yarışı Pazar Günü, bilen bilir =) ) su gecirmisti ama sırılsıklam degildi.. bekledigimden daha iyiydi =) yine de cok yuksek performans beklememek lazım..

cihan aksoy

Hayallerini erteleme
Tepki
446
İsim
Cihan Aksoy
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@ozancan

Sizleri üzmek istemezdim ancak geçen sene Kipa'dan aldığımızda çantaların fiyatı 17.90 TL idi.:mad: Nasıl bu kadar arttırdılar anlaşılır gibi değil. Çantayı kullanıyorum ve çok memnunum.

Nuri Kongur

Forum Demirbaşı
Tepki
842
Bisiklet
Ümit
@cihan aksoy
bazen müthiş indirim yapıyorlar, misal 20 tl ye satılan pedli taytları bi gittiğimde 10 liraya gördüm. hemen 2 tane aldım. ayrıca o gün şifreli 1.5 mt lik bisiklet zincirlerini 4.5 tl ye şişme yastıkları 1.5 tl ve en fazla indirdikleri şey olan 2 li el telsiz setini 49.9 a aldım. daha sonra gittiğimde zincir 9 küsur, tayt 20, yastık 3,5 (en değişken fiyatlı ürün bu neredeyse her gittiğimde fiyat farklı) ve telsizlerde 79.90 olmuştu. ne hikmetse hala kask gelmedi. dikkatimi çeken şey şu oldu. birisi tchibonun almanya'da aynı ürünleri daha ucuza sattığını yazmıştı . kipa, tesconun ürünlerini web sitesinden gördüğüm kadarıyla, türkiye'de daha ucuza satıyor. bu güzel bir şey.bide ürünlerde mağazalar arası homojenlik sağlasalar çok iyi olacak. kışın tesadüfen konya kipada su geçirmez telefon kılıfı gördüm su sporlarıyla uğraşırken kullanmak için ve 1 tl idi. hemen 5 tane aldım. yazın o kadar aramıştım teknede kullanmak için 50 tl den aşağı yoktu çeşme'de. fiyat kadar o ürünü konya'da bulmak da benim için şaırtıcı olmuştu . aynı ürünü veya kaskı derince kipada duyan yok :( .

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
@nkongur

İndirimi sezon sonu, (Ağustos ayı içinde) yaparlar sanırım...

ozancan

Üye
Tepki
49
@mkaptanbasi@hotmail.com

Made in China olmayan ürün kalmadı zaten, artık bir kalite göstergesi değil bu. Çanta çok iyi kalite olmayabilir ama bu tarz ürünlerde doğa sporları mağazalarının istediği fiyatlar ortada, bu fiyatın 2 katı kadar. Karşılaştırmak gerekirse evde Nike, Adidas marka çantalarda var, bu çantalarla aynı seviyede malzeme kalitesi, daha üst markaları bilmem.

lindemann

Forum Bağımlısı
Tepki
1.151
China, Mayna, islevine ve kalitesine bakacaksin. Tesco kalitesi kötü degil bence. Adamlar ragbet oldugunu görünce hemen 2 ye katlamis fiyati...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bazen müthiş indirim yapıyorlar, misal 20 tl ye satılan pedli taytları bi gittiğimde 10 liraya gördüm. hemen 2 tane aldım. ayrıca o gün şifreli 1.5 mt lik bisiklet zincirlerini 4.5 tl ye şişme yastıkları 1.5 tl ve en fazla indirdikleri şey olan 2 li el telsiz setini 49.9 a aldım. daha sonra gittiğimde zincir 9 küsur, tayt 20, yastık 3,5 (en değişken fiyatlı ürün bu neredeyse her gittiğimde fiyat farklı) ve telsizlerde 79.90 olmuştu. ne hikmetse hala kask gelmedi. dikkatimi çeken şey şu oldu. birisi tchibonun almanya'da aynı ürünleri daha ucuza sattığını yazmıştı . kipa, tesconun ürünlerini web sitesinden gördüğüm kadarıyla, türkiye'de daha ucuza satıyor. bu güzel bir şey.bide ürünlerde mağazalar arası homojenlik sağlasalar çok iyi olacak. kışın tesadüfen konya kipada su geçirmez telefon kılıfı gördüm su sporlarıyla uğraşırken kullanmak için ve 1 tl idi. hemen 5 tane aldım. yazın o kadar aramıştım teknede kullanmak için 50 tl den aşağı yoktu çeşme'de. fiyat kadar o ürünü konya'da bulmak da benim için şaırtıcı olmuştu . aynı ürünü veya kaskı derince kipada duyan yok
birisi tchibonun almanya'da aynı ürünleri daha ucuza sattığını yazmıştı . kipa, tesconun ürünlerini web sitesinden gördüğüm kadarıyla, türkiye'de daha ucuza satıyor.

Bu yazınızdan alıntı yaptıgım ıkıncı kısımdakı konuya bıraz daha açıklık getırmek ıstıyorum...
Bu özellikle kipa,bim,şok,pimu gibi mağazaların ucuz sattığı ürünler 3 şekilde ucuza gelir bunları sizlere açıklamak istiyorum biz bu işleri gözümüzün önünde olduğunu görüyoruz...

Ucuz satılan ürünlerde aşşağıdaki hilelerden ( i.neliklerden) birisi yapılıyor lütfen dikkat !

1-Ürün firmanın anlaşmalı veya kendi bünyesinde bulunan üreticiler tarafından yapılıyor ve ürün etiketine bizim meşhur dediğimiz markalar işleniyor !

2-Ürün toptan alınıyor ve ürün fırmasının tırları gemılere getırıyor,liman gumrugunde farklı bir tır bu malları alıyor ve kendine yüklüyor daha sonra firmanın tırı rüşvet'ini alıyor ve şirkete malların eksik olduğunu söylüyor şirkette masrafları ödemek zorunda kalıyor bu ürünler genelde orjinal oluyor !

3-Türkiye'ye gelen malların doğu'ya giden kısmı kdv'siz devletten herhangi bir fazla masraf talep edilmeden gidiyor bu firmlarda bu ürünlerin tırlarını çeviriyor ve 5 tır gidiyorsa 4'ünü kendi depolarına 1'ini ise dogru adreslere gönderiyorlar ve zamanı geldiğinde ürünlere ufak bir kar koyup satıyorlar !

Haliyle bu gibi düzenbazlıklarla gelen ürünler genelde bu gibi indirim marketler'inde rastlanıyor ! Eee bir laf vardır;

Sen yanmassan,ben yanmassam nasıl çıkar bu karanlıklar aydınlığa ;)

Sevgiler umarım aydınlatabilmişimdir...

Nuri Kongur

Forum Demirbaşı
Tepki
842
Bisiklet
Ümit
@aykutkarasac
istanbul'a gidip gelirken kurtköy'de dev devasa bir kipa olduğunu görüyorum. 3-4 gün önce telefonla aradım kask varmı diye sormak için henüz gelmediğini ama yakında geleceğini söylemişlerdi.

• Beğen
Tepkiler: aykutkarasac