uygun fiyata 3x9 aktarıcı,vites kolları,ruble,zincir ve 32 delikli göbek aranıyor

Konu, 'Aranıyor Arşivi' kısmında Mehmet Kepme tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mehmet Kepme

Mehmet Kepme Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar 21 vites olan bisikletimi 27 yapmak istiyorum.bununla ilgili herşeyi arıyorum desem yeridir..Eskişehir içi elden alabilirim..ürünlerin hepsini bir verebilen varsa tercihim o yönde olacaktır tek tek kargo parası ödemek istemiyorum..bu arada ürünler temiz kullanılmış yada kullanılmamış olması tercihimdir kelepir ürün almayacağım.
    -3x9 vites kolları
    -9lu ruble
    -arka aktarıcı
    -zincir

Mehmet Kepme

Mehmet Kepme Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    günceldir...

3. uğur yılmaz

uğur yılmaz Bisikletkolik

Seviye:
    Bende var, uygun fiyata vereyim.
    Alivio kollar - çok temiz,
    Alivio arka aktarıcı çok temiz,
    Deore ya da o ayarda ruble zincir. Hepsi 9'lu sistem. Kargo dahil 100tl. Aynakol da düşünürsen 140tl. Aynakol fsa ya da beyaz renk suntour xcr. Göbeğiyle beraber.

İlginizi Çekebilir

2.jpg
Merhaba arkadaşlar, daha önce kullandığım timex gpsde hız sensörüne bağlı otomatik pause ile aktivitenin mola süreleri strava kaydında gözükmüyordu.. [ATTACH] Ama garmin 1000 ve 520 gpsler...
Aero-vs-Lightweight-2.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
yjpg-728x728.jpg
Sağlığınızı Koruyun (Guard Your Health) Dergisi aşırı yemek yemenin son yıllarda hızlanması problemini gözler önüne seren bir dizi araştırma yayınladı. Bununla birlikte, eğer kilo vermek...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.