Üst Seviye Ruble-Zincir,Rotorlar ve Adaptörleri

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
Shimano XT CS-M 770 11-32 Ruble,Sram Pc 991 Zincir:

Ruble ve zincir beraber alınmışlardır. 1500km civarı sadece asvalt yolda kullanılmışlardır. Sırf renk uyumu olsun diye kırmızı renk Sram Pg 991 ruble aldım ve yeni rubleye yeni zincir alma zorunluluğumdan dolayı bu iki ürün boşa çıktı. Performans ve hafifliği bir arada isteyenler için ideal.

Fiyat:100YTL
Kargo alıcıya aittir.

Avid G2 Clean Sweap 185mm 6vida Uyumlu Rotorlar,Avid 185mm Ön-Arka IS Disk Adaptörleri:

Rotorlar 6 vida uyumludur ve 3 ay civarı sadece şehir içerisinde asvalt yolda kullanılmışlardır. Aşınma durumları yok denecek kadar azdır. Centerlock jant seti kullandığım için XTR centerlock rotorlar aldım ve bu ürünler boşa çıktı. Daha önceden centerlock.u 6 vidaya çeviren adaptörle kullanıyordum ancak hafiflik takıntısı uğruna adaptörlerden vazgeçtim. Güçlü frenlere sahip olmak isteyenler için birebir;üstelik sıfırlarının yarı fiyatına. 185mm Avid IS kaliper adaptör zor bulunuyor. Düşünenler kaçırmasınlar derim.

Fiyat:

185mm Avid G2 CS Rotor+185mm Avid IS Ön Adaptör:60TL
185mm Avid G2 CS Rotor+185mm Avid IS Arka Adaptör:60TL

Not:Adaptörler ve rotorlar her ikisine de müşteri çıkması durumunda ayrı ayrı satılabilirler.

Ayrı ayrı satılmaları durumunda fiyatlar:

185mm Avid G2 CS Rotor:40TL(Tane)
185mm Avid Kaliper Adaptörü:20TL(Tane)

Scudo

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
Rotor ve adaptör takımı satıştan çekilmiştir.

Zincir ve rublenin fiyatı da acil paraya ihtiyacım olduğundan dolayı 50TL'ye düşmüştür.