Üsküdar üvezli teke ağva akçaova izmit 157 km

Scudo

kanbozli

Daimi Üye
Tepki
224
İsim
Emre Y.
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@z. usta

Yol durumu ne alemde resimleri yeniden yükleme şansınız olursa makul bir rota yol bisikletiyle gidilebilir duruyor.

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

kanbozli

Daimi Üye
Tepki
224
İsim
Emre Y.
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@z. usta

Resimler ve uyarı için teşekkürler ramazandan sonra bir turda ben atarım oralarda.

• Beğen

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
tebrikler bir iki sorum olucaktı :D sadece ağva üsküdardan kaç saat sürdü

bir de ömerliden sonra kömürlük bıçkıdere teke ağva arasında köpek vs varmıydı ve yolda bıçkıdere teke ağva arası duracak mola vericek yerler varmı şile ömerli arasında gözlemeciler vs var benzinci gibi... bende hep yeni şile yolundan gittim hiç teke taraflarından geçmedim çok merak ediyorum antrenman olsa ağvaya kadar gidip gelicem bende...

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Cem Ç.
Teşekkürler . Üsküdardan bu rotadanda 100 km sürüyor yol da yokuş ve iniş bol olduğu için ortalama 21-23 arasında 4-5 saat sürüyor.
üvezlide kömürlükte belki tekede köpekler oluyor ancak bunlar zararsız nadiren havlıyolar. Alışmışlar bisikletlilere sadece bakıyolar. teke ağva arasında gözlemeciler var. öncesinde tekeye gelmeden gebzeye sapan yerde piknik yeri var. Darlık teke arası nisbi olarak daha sakindir.
Gidiş dönüş yapmak 200 km dir :) Tesadüf eseri öğrendiğim ve bindiğim ulupelit bakkalın ordan minibüs hattı var saat akşam 6 son mecbur kalınırsa kullanılabilir.

• Beğen
Tepkiler: Cem Ç

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
@z. usta ulupelitten kalkan munusbusler nereye gidiyor. birde şile yolundan giden otobüsler bisiklet alıyormu acaba ağva dönüşü akşam olursa otobüsle gelirim nasıl olsa tekeri sokunce yer de kaplamıyor mtb gibi yol bisikleti sonuçta :D