Üniversite, lise hazırlık özel ders imkanı

Snorlax

Daimi Üye
Tepki
210
İsim
Sinan
Bisiklet
Carraro
Öncelikle tüm pedaldaşlara merhaba, konu için en uygun yer olarak burayı düşündüm yanlışsa düzeltebilirsiniz. İstanbul Teknik Üniversitesinde makina mühendisliği öğrencisiyim. Ben ve Boğaziçi Üniversitesinde öğrenim gören bir arkadaşım özel ders hizmeti sunmaya karar verdik, takdir edersiniz ki İstanbul şartlarında öğrenci olmak ve bir sporla hakkıyla ilgilenmek gerçekten zor, bu düşünceyle en azından bütçemize katkı olması amacı ile böyle bir karar aldık. Bütün sayısal,sözel derslerde ve ayrıca iyi derecede İngilizce ve Fransızca olmak üzere uygun ücretlerde istenen sıklıkta ders verme niyetindeyiz.Bizzat sizlerden veya yakınlarınızdan gelecek taleplere en uygun şekilde karşılık vermeye çalışacağız herkese şimdiden teşekkür ederiz.

Bol pedallamalı günler.
Sinan YİĞİT
05388277209

Scudo

Snorlax

Daimi Üye
Tepki
210
İsim
Sinan
Bisiklet
Carraro
Dersler devam ediyor pedaldaşlar, yeni arkadaşları bekliyoruz..

Malik altuntaş

Daimi Üye
Tepki
129
Bisiklet
b'Twin
Abi bana whatsappdan beleş e yardim edermisiniz ilerd okuyup aselsanda muhendis olursam(suikasta kurban gitmessem) geri ödeme yaparim amerika frotornity hesabı umarım doğru yazdım

Snorlax

Daimi Üye
Tepki
210
İsim
Sinan
Bisiklet
Carraro
Sanırım yanlış yazdın american university fraternity olacak o, bu işler whatsappdan olmaz pek ama sen yaz yinede yardımcı olmaya çalışırız

• Beğen
Tepkiler: hogutmen

Snorlax

Daimi Üye
Tepki
210
İsim
Sinan
Bisiklet
Carraro
Günceldir pedaldaşlar..

Snorlax