Üniversite içerisinde kiralamak icin city bisiklet

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında murat uludağ tarafından paylaşıldı.

1. murat uludağ

murat uludağ Aktif Üye

Adı:
    Murat ULUDAĞ
    Seviye:
    Merhabalar....

Öğrencisi oldugum Manavgat Yüksek Okulunda öğrencilere şehir turunda kullanmaları amaclı bisiklet kiralamayı düşünüyorum...

sizce uygun ve saglam kaliteyi hangi markada bulurum? en az 6 en fazla 15 bisiklet alacagım fikirlerinizi bekliyorum

2. Mert C.

Mert C. Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    murat uludağ

murat uludağ Aktif Üye

Adı:
    Murat ULUDAĞ
    Seviye:
    Mert. Kardeşim ilgine alakana ve araştırmana minnettarım cok teşekkür ediyorum. çok sagol

Mert C. bunu beğendi.
  4. Mert C.

Mert C. Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bu arada salcanolardaki continental touring plus lastikleri kiralık bisikletlerde heba etmek yerine hiç kullanılmadan güzel bir fiyata elden çıkartarak daha ucuz lastikler takabilirsin. 1-2 çift de kendin kullanmak için kenara koyarsın istersen...
    tabi üzerinde bu lastikler ile kiralarsan da iç lastikler daha az patlayacağından yine kendini dengeleyebilir de masraf açısından.

İlginizi Çekebilir

froome.png
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
upload_2016-10-20_14-33-11.png
VO2max, ciğerlerimize aldığımız oksijenin ne kadarının yakıt üretiminde kullanıldığını gösteren bir üst sınır. Esasen aerobik kondüsyonla ilgili bir konu. Aerobik kondüsyon ise, birkaç dakikadan...
IMG20160210221513.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...