Satıldı Union 5600 kilitli pedal (150 gram)

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Ferhat Köse tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Yaklaşık bir senelik ve çok beğenerek kullandığım Union 5600 kilitli pedalımı yol bisikletine geçtiğim için satıyorum.Çiftinin ağırlığı 299 gramdır.Rulmanlı sistemdir kolay kolay arıza çıkartmaz.Shimano kal ile uyumludur.yanında kal verilmeyecektir.Kal arıyorum ilan satılana kadar bulursam onuda gönderebilirim.Sertlik ayar civataları sıfır gibi sapasağlamdır.Kilit yay tansiyonları çok güzeldir.Her spd pedalda olan kal çarpmasından kaynaklı çizikleri mevcuttur fotoğraflar güzel çıksın diye asetat kalem ile rutuşlanmıştır.Fotoğraf kalitesi için kusura bakmayın makine düştüğü için cepten çekmek zorunda kaldım.İsteyene daha detaylı fotoğraf çekilip yollanır.
    Fiyat ptt kargo dahil 34 lira.

2. S.GUCLU

S.GUCLU Forum Bağımlısı

Seviye:
    özel mesaj yolladım.

Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Banka bilgileri ve gerekenler özel mesaj ile bildirildi.Pedallar S.GUCLU arkadaşımıza rezervedir.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-11-16_14-35-2.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...
07thighs1-articleLarge1.jpg
1-Vücudunuzdaki büyük kas gruplarını çalıştırır. [ATTACH] Vücudunuzdaki en büyük kas grupları bacak bölgesinde bulunur. Böylece bacak kaslarının çalışması ve güçlenmesi yağ yakım hızınızı...
skip-the-antioxidants.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.