Ümraniye Meydan - Dudullu Turu

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Umut K. tarafından paylaşıldı.

1. Umut K.

Umut K. Üye

Seviye:
    Merhaba,
    Bilmeden aldığım Ümit Mirage 26 Jant 21 Vites bisikletimle Ümraniye Meydan - Dudullu turu yaptık. Bu tur yapılırken tamamen otoyol kullanıldı ve sonuç berbat.
    Geri dönüşte otoyoldan aşağı inerken 21 vites ile gerçekten çok zorlandım, bisiklet sürerken bir an bayılacak gibi oldum güneşin altında. :D

Maksimum hız: 60 Km/s

Başlıksız-2.jpg

2. mehmet ulaş

mehmet ulaş Bisikletkolik

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    fazla mesafe yapmamışsın ama :D

Umut K.

Umut K. Üye

Seviye:
    Gidip gelmek toplam 10km.
    Yalnız otoyolda toplu halde gittiğimiz için onlara yetişebilmek için bastırdım pedala o yüzden çok zorlandım. :)

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-28_15-14-43.png
Konuyu açacak bir yer bulamayınca bu bölüme yöneldim; hatalıysa taşınabilir. Bir rüzgar tüneli kadar olmasa da başlıktaki soruya yanıt verecek bir ölçüm yöntemi var mıdır diye biraz araştırdım....
1.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...
upload_2016-10-25_19-39-23.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...