Umit Ravenger

Tepki
15
(link) Bu bisikleti almayı planlıyorum. Bisikleti gelecek hafta getirtecem. Sizce nasıl bir bisiklettir ?(Bu bisikletin sıfırını 350 tl ya alabilirim fakat siz orjinal fiyatına göre nasıl olduğunuda yazın böylece diğer arkadaşlarda yararlanırlar 350ye şans eseri buldum.)

Scudo

Paslı Bisiklet

Daimi Üye
Tepki
157
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Downhill-Freeride
Kardeş aliminyum kadro diyo. Kadrosu bu fiyata güzel. Vites takımlarıda öyle. Ama genede iyice araştırmanda fayda var

Paslı Bisiklet

Daimi Üye
Tepki
157
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Downhill-Freeride
(link) yanlız bu da fena olmaz

Doğu Biçer

Daimi Üye
Tepki
177
Uzak dur derim ümit'ten..Çok pahalı ayrıca 500 küsür TL
Geliştirmeye Açık Oversize Salcanolara Göz At Derim, Astro Bu Sene Çok Güzel..

Tepki
15
Sana bir şey sormak istiyorum. Ben bisikleti 350 TL'ye alacağım. Ona görede bir yorum yap. Birde bu bisiklet modifiyeye müsait değil mi ? Ona göre pazartesi alacağım bir şey ! Astro bana pahalı geliyor. Bana oversize bir model önerebilir misin aynı fiyata 350 TLye ? Umit'i beğenmemenin sebebi nedir ? Birde o Umit modifiye edilmez mi ?

Alper Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
450
Bu forumda daha ümit'de güzel bisiklet diyen birisini duymadım ne yazık ki, bence ümit'den uzak durmalısın.

Veysel Yılmaz

Aktif Üye
Tepki
65
Parçaları görene kadar alma diyecektim ancak parcalar saglam cıkar kadroyu begenmezsen ki ümit'in tavsiye edilmeme sebebi kadrosudur sende kadroyu upgrade eder uygun güzel sedona veya kron bir kadro alır takarsın olmazmı?Kullanabildigin kadar kullan madem bunu o fiyata alacaksın bi yerden sonra güzel bir kadro oturt buna parçalar da saglamsa güle güle gidersin.Acıkcası bu özelliklere baska bir markayı bulamazsın.Salcano'nun denk modeli bile bu kadar inmez.

VolkanS

Daimi Üye
Tepki
121
Bisiklet
Ghost
Konu hortlamış zaten, bende tesadüfen görüdüm, hernekadar 650liralık tavsiye edilen fiyatı varsa da 550liraya satan yerler mevcut, bunu almadım ama alıncak bir ürün değil mi?