ümit racebike yada süperior seçimi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında murat ayaz tarafından paylaşıldı.

1. murat ayaz

murat ayaz Yeni Üye

ümit biiskletin racebike yada süperior modellerinden birini almak istiyorum ama karar veremedim aralarındaki fark nedir acaba.fiyat araştırdım.süperior 400 tl racebike 550 tl.süperior çok hafifigeldi ama racebike a bakmadım.bu fiyatlara daha güzel bi biisklet bulabilirmiyim yada.bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum

murat ayaz

murat ayaz Yeni Üye

bide bu lastiklerde kenda ve innova diye bişeyler var.ne anlama geldiğini bilmiyorum.ne fark var

3. oguzhanzed

oguzhanzed Kıdemli Üye

Seviye:
    o fiyatlara sedona 261 bulabilirsin veya carraro 419
    ümite bulaşma.

4. yasin emre erdoğan

yasin emre erdoğan Aktif Üye

Seviye:
    500 tl üstüne çıkabiliyorsanız whistle 1054 v veya 1053 v modellerinide bulabilirsiniz,kesinlikle ümit bisikletle falan işiniz olmasın.

İlginizi Çekebilir

IMG20160210221518.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...
pic4-depo5percent-data-zoom-section.jpg
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
20170411_091317.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...