umit race bike

Fatih Ertörün

Forum Bağımlısı
Tepki
1.064
@b_burcu
165-170 arasına 54 cm bir kadro olabilir belki ama tabi selesini düşük kullanmak kaydıyla.

Scudo

sener

Üye
Tepki
0
abi ben almayı düşünüyorum ama fiyatı biraz daha aşağı çekebilr misin bisikletine ciddi anlamda talibim

sportif

Üye
Tepki
0
@rüzgar

satıldımı bılmıyorum...eger satılmadıysa gorusmek ısterım mesajını beklıyorum

Tepki
10
@bigboss.fatih

eğer yanlıs bilmiyorsam türkiyede üretiliyor hatta fabrikası istanbul hadımköyde

jeyon

Üye
Tepki
0
Jantı çift katlı mı bu bisikletin acaba? Bu bisikleti düşünmüştüm ben bir ara. Bir sürü mail attım, cevap gelmedi. Bir sürü telefon ettim "bilen arkadaş burda değil" denildi en son ümidi kestim. Yani öğrenemedim. Bianchinin 828 ytl ye sattığı SLR 200 beni taşımıyormuş Bianchi Türkiye kendi cevap verdi. Benim kilo yüz küsur. Ümit Race SLR 200 ün yarı fiyatı gibi nerdeyse. SLR 200 ün jantı çift katlı değilmiş taşımaz dediler. Ümit Race ninki çift katlı mı acaba?
Teşekkür ederim.

Süleyman Onur Dülger

Forum Bağımlısı
Tepki
487
oha bu bisikletin sıfırı 450 ytl ve bu bisiklet sıfır gibi.bence yol alacaklar düşünmesin hala niye satılmadı acaba?

adm coach

Daimi Üye
Tepki
537
Arkadaşlar bu ilanda bir tuhaflık var neden derseniz.her kesin derdi aynı bu ilanı veren arkadaşa ulaşılamıyor.Şayet ciddi bir ilan ise arkadaşın çıkıp ulaşılabilecek adres veya telefonları vermesi gerekir.ama maalesef Balon işine döndü bu ilan

balım

Üye
Tepki
0
@rüzgar

merhabalar bisikletiniz duruyormu duruyorsa ciddi düşünüyorum