Ümİt Mİ Bİsan Mi Bİanch Mİ

Tepki
3
ArkadaŞlar Ben Bİsİklet AlacaĞim Şİmdİ Bİr Ümİt Bİsİkleet Var Özellİklerİ Sayiom 1-Ön Arka Disk Fren 2-Çİft AmasÖr 3-21 Vİtes
Bİsanin Özellİklerİ 1-v Fren Arkada Önde Dick Fren 2-Çİft AmasÖr 3-21 Vİtes
Bİanchİn Özellİklerİ 1-v Fren Ön Arka 2-Çİft AmasÖr 3-24 Vİtes
Valla Ümİtİn 2 Yil Garantİsİ Var Ama Bİsanla Bİanchİn Yok Garantİsİ
Fİyatlar-Ümİt-650 Tl
Bİanchİ-290 Tl
Bİsan-325 Tl
Bİde Ümİt Her İhtİmale KarŞi İlk GÜnÜnde Ücretsİz Bakim Yapiyor Ve 20 GÜn İÇİndede 2.Ücretsİz Bakimini Yapiyor SeÇİn Hangİsİnİ Alayim HİÇbİrİ Demezsenİz Sevİnİrİm Bİde Çİft AmasÖr Var Demezsenİz Sevİnİrİm Saygilarla

• Beğen
Tepkiler: johncena
Scudo
Tepki
19
bence 3 ü de değil :) sedona borla tam fiyatı konusunda bılgım yok ama 500 600 cıvarı bir ümit ile aldığın güllenden daha hatta çok daha iyi birazdaha zorlarsan bütceni 711 v düşünebilirsin

(link) ( borla )

(link) ( 711 v )

ernesta

Üye
Tepki
39
@BURAK GÖMEÇ

dostum başka mesajlarda yazdığın yazıları okudum.
bu mesajında bazı harfleri (i,ö,ü vb.) büyük yazmışsın, ve cümle içindeki tüm kelimelerin baş harflerini büyük yazmışsın. diğer konudaki, mesajına bakınca bunu bilgisayarında oluşan bir klavye arızasından dolayı yapmadığın açıkça belli oluyor. neden bu mesajda böyle bir şey yaptın ben çok merak ettim açıkçası.
tamam burası TDK nın forumu değil, bütün yazım kurallarına uyacak değiliz, ama hiç olmazsa bu dili katletmek için uğraşmayalım.
böyle yazıları okumak sadece banamı zor geliyor? bilmiyorum ama, geçekten böyle yazılardan birşeyler anlamak zor oluyor.

bırakın bu tiki özentilerini diyorum.

konu hakkında;
tufan gürsoy'a katılıyorum. gayet ekonomik ve akla yatkın.

mechul

Üye
Tepki
3
bence ümite bisana bianchi ye para verilmez ümit bisiklete 650 lira verebiliosan onun yerine sedona borla ya kron xc 500 ebi bak derim;)

Tobugo

Üye
Tepki
18
Kron xc 500 veya xc 1000 al seni götürebilecek yolda bırakmayacak güzel bisikletlerdir.

eddy sinan

Üye
Tepki
0
kardeş ümit alırsan baştan aşı tekrar yeni kalite parçalarla düzersen bide akış ayarı yaparsan süper olur ama üstüne yatabiliyorsan tabiki ümit agır oldugu için akışta süper oluyor

Tepki
3
ya siz dionuzda ümit kötü diye hiç bile arkadaş aldı 3 yıldır kunlanıo daha 1 kere bile tamirciye götürmedi artı ümit o kdr iyi marka olduğu için 20 gün içinde ücretsiz bakım yapıyor bide ilk alındığında bakım yapıyor ama bianchi gibi markaların ise böle bir bakım servissleri yok

Tepki
3
ya taktınız ümit kötüv diye tmm kötü olabilirde ee ben nerden bulcam salcona yu falan filan bursadan mı getirtircem ztn ben ilçesinde yaşıyorum bursanın eee nerden bulem salconoyu

Tepki
19
@BURAK GÖMEÇ

Forumdaki o kadar insan yanlış lanse etmiş sana arkadaşım , şimdiden ümit bağladığın ümit'in hayırlı olsun ;)

Ayrıca birazdaha güzel Türkçe enazından elinden geldiğince

iyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: Melike S. Ünver

peregrinus

Üye
Tepki
19
Yazı yazdığın gibi bisiklet kullanıyorsan cannondale bile dayanmaz sana, olsa olsa ümit.

Ercüment Özyurt

Daimi Üye
Tepki
387
Ümit yakışır sana, ama bence bütçeni zorla biraz 650 lik değil 800-900 lük bi Ümit al, o daha çok yakışır :)

Osman Şen

Daimi Üye
Tepki
32
nerden bulucam demene hiç gerek yok güvenilir bir bisiklet sitesinden alırsın kargoyla gelir....

johncena

Üye
Tepki
18
ewet yorumlar mantıklı
bayiden almaya çalış daha sağlıklı olur

çağrı kolçak

Daimi Üye
Tepki
135
öncelikle buradaki bütün arkadaşlar sizin iyiliğinizi düşündüğü için ümit bisiklete hayır diyor bu konuda anlaşalım. 3 yıldır kullanmış olabilir arkadaşın ama arkadaşına söyle 3 yıldır bisiklete binmenin keyfine gerçekten varmış değil.

nerede bulucam konusuna gelince... e araştırsana işte iyice bu forumu. ayrıca artık hemen hemen her mağazanın bi internet sitesi var bence çok kolay bulabilirsin. o tank gibi ümite 650 lira vererek bisiklet binmenin zevkine ve iyi bie performansa ulaşabileceğini sanmıyorum dostum.