Ümit bmx ...garantili ;)

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
yeni bmx alacağım için ümit bmximi ilk göz ağrımı satıyorum.....ufak tefek çizikler hariç sıfır gibidir....çok fazla binmeye vakit bulamadım....garantilidir garanti belgesi duruyor....başlangıç için çok güzeldir....pegleri idareten arkadaştan almıştım öyle kaldı pegleri 2. el yani o yüzden hırpalanmış frenleri biraz iyi değil iyi bir fren sistemi istiyor...ama başlangıç için çok iyi bi bmx..birde sanırım pedalları değiştiricem metal pedal takıcam bu pedalları çıkarıp....fiyat olarak 250 istiyorum pazarlık yapmayalım lütfen

ilk kargodan geldiği gün
(link)

ilk gezmeye çıktığım gün
(link)

(link)

bunlarda son hali akşam bi çıktım 2-3 de foto çekiyim dedim pek güzel değil ama idare edin artık

(link)
(link)

hafta sonları istanbuldayım fakat 15 mayısta finallerim başlıyor 2 hafta yokum ilgilenenler buraya mesaj atabilir yada özel mesaj atabilirler...

Scudo

seytan

Üye
Tepki
1
var benım ilgilenıom sat bana ama bıraz fıatını dusur 210 gıbı alırım

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
bu arada ümit yazısının üzerine sticker yapmıştım üzerine istediğiniz yazıyı yazıp sticker hazırlayabilirim ;) ben hazırlamıştım ama içini boş yapmışım yanlışlıkla alttan ümit yazısının beyazları gözüküyodu :D yapıştırmadım...

Tepki
0
abi bişi dorcam şimdi o sele sert mi acaba hoplarken felan sakata gelmeyelim

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
ilginç bi soru gerçekten :D sele o kadar önemli değil bence ama daha yumuşak seleler var ama zaten bmx de de city bikelardaki gibi yaylı selelerden olmaz ;) bende popomun rahatına düşkünümdür biraz :D eğer bi sorun seleyse sana indirim yapıcam söz hatta birlikte sele almaya gideriz :D sana kanım kaynadı diğer mesajlardan da falan ;) zaten beşiktaşta falan da oturuyomuşsun bol bol buluşuruz barbarosta ;)

Tepki
0
umarım abi şu ayağım iyileşsin bi ... yok popomun rahatına düşkün deilimdir de ben şeyimin rahatına düşkünümdür yani canı yanmasın :D

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
sana hiç bi sele düştüğünde acıtmıycağı garantisini veremez ;)

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
sen al ben sana 2-3 kolay hareket de gösteririm ;) onlarla uğraşırsın becerince diğer hareketlere kendin geçersin ;) bende çok beceremiyorum bakma sen ama öğretirim yani :D

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
oda da bana yer kalmadı artık ümitin gitme zamanı geldi :p 225 ytl oldu ;)

akdogan

Üye
Tepki
0
saygı duyarım ama ızmır gasıermıde bısıkletın sıfırı umıt bıke ın yetkılı fırmasında bayyıısınde 225 yt olarak 0 satılıyor kusra bkma aynı bısıketlın 1 aylık olanını 150 ytl ye alıcam eer daa musaıt bı fıyat suncaksan anında alırım kes nakıt param hasır...

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
müsait fiyat dediğin nedir acaba ? bi arkadaşa 190 a kadar indim açıkcası daha da inmeyi düşünmüyorum.....

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
@cycledancer

bu sıfırını 225e satan yerin telefon numarasını verir misin? parça falan lazım olursa ordan getirtelim....benim bildiğim artık sıfırı üretilmiyor çünkü ;)

akdogan

Üye
Tepki
0
kardesım bısıkletnle ılıglı anlasalım ama ısteıın fıat fasla bunu solıım bısıkeltın 0 ı suan 225 yasıo fıatta bıras yuksek tutmussun frenlerı tutmuo dıosun cısıglerı var dıosun pedal deıscek dıosn falan fılan 130 ytl ıle 150 ytl arası bı rakam ver
hemen gelıp ıstanbuldan alaım yada nerdeysen..

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
çiziği dediğim aslında ufak bişey gerçekten başka birisi olsa çiziği var demez bile frenleri yetersiz diyorum dürüstlüğümden pegleri de idareten taktım diyorum o da dürüstlüğümden alınca masraf yapmadan binilebilinir ama frenlerim tam tutsun diyen birisi yaptırır frenlerini ;)

pedal değişicek dediğim metal pedalla değiştiririm dedim pedalında hiç bir sorun yok başka bi bmx aldım metaller bacaklarımı yaralıyo plastik pek bişey yapmaz diye metal daha şekil duruyo benim için fark etmez yani.....
sıfırı 225 diyorsun hala şu 225 e satan yerin adını ve telefon numarasını vermiyorsun....her ilana girip yok salcano 175 milyon diyosun yok ümit 225 diyosun fiyat öldürmeye mi çalışıyosun anlamış değilim yani...ümitin sıfırı yok istanbulda satan bi yer yok izmirde 225 olsa bile istanbula kargoyla en aşşa 50 milyon tutar daha fazla hatta......