Umf

Scudo
Tepki
12
Ülkemizde ithalatçısı yok bildiğim kadarıyla.
Aynı zamanda umf nin offical siteside bunu doğruluyor.

Ne yazık dimi? Böle markaları ve modelleri ülkemizde temin edemiyor olmak. Temin etsekte faiş fiyatlar olabilir gerçi...

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
umf yi turkiyeye getiren bi firma var. sizin dediginiz dogru ise turkiyede 100 lerce umf bisiklet var onlari kim getirdi? bmx de var xc de var dh side var street ide var. izmirde doruk bisiklet bi ara satiyordu. hala satiyormu bilemem ama istanbulda getiren bi firma oldugunu biliyorum.

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
Arkadaşlar UMF aslında Merida markasının ta kendisidir. Meridanın extrem bisikletlerine verilmiş alt marka adıdır hatta açılımıda : ultimate merida freeriders.
Konuya dönmek gerekirse malesef meridayı getiren distribütör UMF yi getrmiyor. Ha hiçmi getirmedi, evet getirdi ama sanki hep numune gibi sezonda ya 5 tane bilemedin 10 tane geliyor o kadar. Fakat siz talep ederseniz getirmek gibide bir durumları var.

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
ben geçen 1-2 ay önce aslı bisiklete gittiğimde orada birtane UMF hardy vardı...
hatta kadro için uygun fiyat bile verdiler ancak tereddüt ettim...
belki scott ta olduğu gibi A-B-C frame gibi belki fark vardır diye almamıştım halen duruyor galiba bilmiyorum...

Tepki
12
umf yi turkiyeye getiren bi firma var. sizin dediginiz dogru ise turkiyede 100 lerce umf bisiklet var onlari kim getirdi? bmx de var xc de var dh side var street ide var. izmirde doruk bisiklet bi ara satiyordu. hala satiyormu bilemem ama istanbulda getiren bi firma oldugunu biliyorum.

UMF satan bir kaç yere şait oldum fakat çok kısıtlı modeller vardı. Öle bahsettiğiniz kadar model gamına hiç rastlamadım.
Keşke yanılıyor olsamda dediğiniz tüm modeller bu sezon satılıyor olsa, benimde işime gelir.

Fakat.. eğer umf nin sitesinden bakarsanız türkiyede ne satıcı ne ithalatçı adı hiç bir şey verilmemiş. Teyidini web sitelerinden yapabilirsiniz.

Ki.. Doruk ta zaten açıklamasını yapmış.

Sevgiler..

EmirhanKarasu

Forum Demirbaşı
Tepki
331
@Sertac Kurt

Zaten orda bahsettiği bütün alandaki bisikletlerin tek bir yerde olduğu değildi, Türkiyeye bakarsanız her model UMF bulunur fakat farklı bölgelerde hepsi.