Uluslararası Bir Grubunuz Olsun İsterseniz Bisikletli Gezginler Grubu

Konu, 'Yerel/Bölgesel Bisiklet Grupları' kısmında Elçin Yıldız tarafından paylaşıldı.

 1. Elçin Yıldız

  Elçin Yıldız Üye

  Kayıt:
  30 Nisan 2009
  Mesajlar:
  52
  Beğeniler:
  57
  Şehir:
  Ankara
  Seviye:
  Merhabalar,

  12 Nisan 2009´dan itibaren fiili olarak faaliyetlerine başlamış uluslararası projelere imza atan bir grubumuz var artık, bizler için bisiklet sadece bir ulaşım aracı değil, aynı zamanda bir kültür elçisi, iletişim öncüsü.. Çeşitli uluslararası projelere destek oluyor ve pedalımız döndüğü ölçüde tüm bisikletçi dostaları dünyanın neresinde olursa olsun fikir alış verişine, ortak etkinliklere çağırıyoruz, bütün diğer klüplerle buluşabileceğimiz ortak paydalarımız olduğunu düşünüyoruz. Canada´dan tutun da Fransa´ya, Türkiye´nin küçücük bir ilçisine, Bursa´ya, Mersin´e, İstanbul´a, Niğde´ye, İzmir´e ve hatta Sofya´ya kadar üyelerimiz deneyimlerini paylaşıyorlar.. Çevresindeki dostlarla yaptıkları turları, katıldıkları yarışları, başlarından geçen traji komik hikayelerini, insanlık derslerini bizlerle paylaşsınlar istiyoruz, neden bisiklet diye soranlara, neden olmasın diye cevap veriyoruz.. Bisikletin sadece bir spor ya da ulaşım aracı olmaktan daha çok, kültürel bir boyutu olduğuna da inanıyoruz, kitaplarla, dergilerle, bisiklet temalı filmlerle bisiklete bakış açımızı genişletmeye çalışıyoruz, eğer sizlere de bizden birşeyler sıcak geldiyse lütfen paylaşmaktan çekinmeyin, çünkü herbirimizin birbirinden öğreneceği çok şey var.. Şimdiden aramıza hoş geldiniz.. Hep, sevgiyle..

  113 üyeli yahoogroups sayfamız için:
  http://sports.groups.yahoo.com/group/bisikletligezginler/

  175 üyeli facebook sayfamız için:
  http://www.facebook.com/home.php?#/group.php?gid=72361035558

  Bedene disiplin, ruha özgürlük!
   
 2. #2
  Elçin Yıldız

  Elçin Yıldız Üye

  Kayıt:
  30 Nisan 2009
  Mesajlar:
  52
  Beğeniler:
  57
  Şehir:
  Ankara
  Seviye:
  Yahoo´da sayımız 150´ye ulaştı, facebook´da ise 210 olduk desteğinizle, yakında daha yaşanılası bir dünya için etkinliklerimizi arttıracağız..

  İlk yardım eğitimi planlıyoruz, katılmayı düşünenler bana İsim, Tlf ve Semt bilgilerini verirlerse kolay iletişim sağlarız, e-mail´de..