Ulumuhsine bizi bozdu.

Scudo

AHMTB

Daimi Üye
Tepki
1.262
@Ediz Tevfik Özgan

Gözlerinizin yaşarması normaldir...

Çünkü yediğimiz sucuklar acılı :boese157: ve bol baharatlı idi. :)

Samet Saglam

Forum Bağımlısı
Tepki
127
http://i245.photobucket.com/albums/gg56/ymgirgic_2008/ulum-35.jpg

12. O civardaki hayvanlar (özellikle köpekler) gerçekten hayvan gibiydi.

Resimden kesinlikle anlaşılıyor. Üniversite için konyayı mı düşünsem ne. Üniversite olmasada bittikten sonra gelecem yanınıza İronxl olarak benide alın yanınıza.

• Beğen
Tepkiler: Faith

Faith

Üye
Tepki
43
Yazılarınız ve fotolarınız gerçektende süppperler mesut abi. Okumaya ve bakmaya doyamıyorum gerçekten. Gezileriniz ona keza yine 10 üzerinden 14 puanı hakediyor.

Teşekkürler ve saygılar ...

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
468
Bisiklet
Scott
mesut abi naptın sen sucuk mu yedin:boese157: :Skull-175 :eek: :D sucukta gözüm olmadığını bilirsin fakat ıccak çikolataya içim gitti ayağınıza sağlık görüşmek üzere

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@Faith

iron olayına 10 üzerinden 14 vemeyi akleden zihniyet, Yüzde(%) 1500 ihtimalle gerçek bir bisiklet dostudur.
Selam olsun demir gibi dostlara. :) :cool: ;) :rolleyes: :)

• Beğen
Tepkiler: Faith

fakiyeteyran

Aktif Üye
Tepki
187
budur olay ya...fotografcının bisikletle gezer hali olsa gerek...kim ceker bu fotoları ? , ne ile çeker, nerden gelir bu tecrube ve guzellik....ben bos geziyorum ve baktıkca fotolara yanıyorum gezmelerime....mutlaka ogrenmem lazım azda olsa foto çekme isinin püüüf' ünü.....
bu fotolar ne guzel fotograflar, çeken ne guzel insan ve bu ne guzel grup....iyiki varsınız...saglıkla kalın

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@fakiyeteyran

Böylesi içten, böylesi sıcak bir mesaja kuru bir teşekkür az gelirdi, haksızlık olurdu.

O tecrübe, o güzellik, o "PÜFFFF" nokta sizin yüreğinizde sayın "fakiyeteyran". Sizin gönlünüzün fotosunu da bir görebilseydi bu forumdakiler.. Hissedebiliyorum ama fotosunu çekemiyorum bu tür şeylerin... Birgün bir fotoda size "işte bu sizin yüreğinizin resmidir" demek isterim. Ama o fotoyu görebilecek, görüpte resmedebilecek kapasite bizde ne arar???

Umarım sizlere, hepinize... layık olabiliyoruzdur..

Saygı ve hürmetler. :cool:

lepidoptera

Forum Demirbaşı
Tepki
419
Ben sadece üfff yaaa demekle burnumu çekmekle kaldım...Şu havalar bir düzelsin,deniz fırtınaları bir bitsin bende denizde balık keyfi yaparken sizi kıskandırıcam...Gerçi ne denli başarılı olurum tartışılır...Ben burun çekmeye devam edim en iyisi...

fakiyeteyran

Aktif Üye
Tepki
187
mesut bey:
bu fotograflar saklanmalı...cok uzak degil yakın tarihte cocuklarımız bir bisiklet yolculugu mesafesınde karlı daglar, beyaz bulutlar cok rengi barındıran doga ve dalda meyva olan agacları bir mevismin bir karesinde olarak anlattıgımızda belkide onlara hayal gelecek. varlıgı ispat ve uzuntu olacak belkide onlar icin...
zaten basladı bu surec: hangi buyuk şehirdeki cocuk daldan meyvanın tadını biliyorki belki sanslı olan az bir kısmı. biz buyuzden sanslıyın, bu guzellikler halan mevcut ve bir mesut bey var illede varlıgını bize tasıyan bu guzelliklerin...
saglıkla kalın..bu arada hic pufff' den bahsetmemissiniz :)