uludağ zirve denemesi

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)
mudanyadan uludağ 29 tabelasına kadar 24 küsür km
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

arkadaşlar umarım fotoları beğenmişsinizdir
ayrıca fotolardan da anlaşılacağı üzere hava koşulları çok sert ve sis yüzünden büyük zirvenin yolunu bulamadım etrafta kimsecikler yoktu yolu sorduğum birkaç kişide beni değişik yerlere gönderdi sanırım en az 200 m gibi bir rakıma çıktığımı düşünüyorum gelecek sefer hava durumunuda hesaba katarak çıkacağım dün yağmur yağacağını bile bilmiyordum çünkü bu hafat bu tırmanışı yapmam gerekiyordu neyse bu tarz turlara belki bir müddet ara verebilirim vermesemde forumda paylaşabileceğimi sanmıyorum umarım yapabilirim fakat çok daha zevkli turları önümüzdeki günlerde yapabileceğiimi düşünüyorum foruma girmeyede çalışacağım olmazsa beni diğer kanallardan bulabilirsiniz eğer görüşmek isteyen olursa tabii
burada edindiğim dostluklar benim için çok önemli herkesin sağlık ve mutlulukla pedal çevirmesini diliyorum.......

Scudo

Mustafa_Temizel

Daimi Üye
Tepki
70
Bisiklet
Salcano
O havada zirve yapmak gerçekten çok zor olurdu.Sizin çıktığınız yerde fatin tepe bu havada oraya bile çıkmak cesaret ister.Ben şahsen hayvanlardan korkupta çıkmazdım.Tebrikler.

• Beğen
Tepkiler: Aytekin Erzan

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
Aytekin bey sizi kutlarım :)
zirveye 2 defa çıktım,ve uludağın ne kadar değişken şartlara sahip olduğunu biliyorum,ayağınıza yüreğinize sağlık. :)
fakat size tavsiyem,bir dahaki sefere yalnız çıkmamanız,yanınızda muhakkak bi kişi bulunmalı..açıkçası çok şanslısınız.. çünkü uludağın şartları öle görüdndüğü gibi kolay ve basit değil :)

• Beğen

Sefa Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
1.662
Uludağa in in çık ya bıktırıcan kendini sonunda rotayı başka yerlere çevirelim abi :D Ama olmaz ki kıskanıyoruz,ellerine ayaklarına sağlık çok güzel bir tur olmuş.

• Beğen

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
@Sefa Yıldız

sefa oranın keyfini bir alssan her hafta oradasın inan bana ama şimdi birazdan izmit aytepe geliyo arayada bi bak burayı yapabiliriz
buarada iyi haftalar kolay gelsin .....

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
@Sefa Yıldız

sefa oranın keyfini bir alssan her hafta oradasın inan bana ama şimdi birazdan izmit aytepe geliyo arayada bi bak burayı yapabiliriz
buarada iyi haftalar kolay gelsin .....

Halil Atalay

Forum Bağımlısı
Tepki
576
bu ne hal böyle aytekin abi sen uludağ kafayı takdın kutret abi kartepe nedir kardeşim sizin bu dağlardan alıp veremediğiniz :)

güzel ve yorucu olmuş

• Beğen