Uludağ Sarıalan parkurları yardım lazım...

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Oğuzcan Gedik tarafından paylaşıldı.

1. Oğuzcan Gedik

Oğuzcan Gedik Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar sarıalanda çobankaya parkuru varmış nasıl gidilir bisiklet için uygunmudur

yada sizin bildiğiniz parkurlara ihtiyacımız var bisiklet için uygun maceralı biyerler vardır mutlaka :)

2. Selim Üsel

Selim Üsel Bisikletkolik

Seviye:
    https://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=72303

Bu rotayı geçen sene yapmıştık. Oldukça keyifli bir gezi olmuştu. Sarıalan - Çobankaya arasında bazı yerler bisiklet için çok uygun olmasada genelinde uygun. Bu senede bu geziyi yapacağız istersen sende gelebilirsin.

Menderes Batmaz bunu beğendi.
    Oğuzcan Gedik

Oğuzcan Gedik Aktif Üye

Seviye:
    üstad size katılmak isterim elbette eğer teleferikle çıkıyorsanız :) 30 kmlik bayırı çıkmaz benim vucut :)

4. Selim Üsel

Selim Üsel Bisikletkolik

Seviye:
    Açıkçası duruma göre değişiyor. Bazen teleferikle gidiyoruz bazen direkt çıkıyoruz. Zaman durumuna göre değişiyor yani. Nerede ikamet ediyorsun?

Menderes Batmaz bunu beğendi.
    Oğuzcan Gedik

Oğuzcan Gedik Aktif Üye

Seviye:
    namazgahta otuyorum yıldırım/namazgah

İlginizi Çekebilir

bettiniphoto_0198663_1_full.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
upload_2017-2-6_11-22-43.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
upload_2017-1-21_18-12-7.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...