Ultegrax Bisiklet Hakkında

Konu, 'Eski İlan Arşivi' kısmında Fatih Ertörün tarafından paylaşıldı.

 1. Fatih Ertörün

  Fatih Ertörün Bisikletkolik

  Kayıt:
  10 Şubat 2007
  Mesajlar:
  1.281
  Beğeniler:
  1.099
  Şehir:
  izmir/bostanlı
  Seviye:
  ULTEGRAX BİSİKLET  Ultegrax Bisiklet,Fatih Ertörün tarafından 2006 senesinde bisikletforum.com adresinde doğmuş ve hızla gelişerek popülerlik kazanmaya başlamış bisiklet ve yedek parçaların alınıp satıldığı mecranın adıdır.
  Ultegrax Bisiklet, aynı zamanda bisiklet sporu ile uğraşan kimselerin malzeme ihtiyaçlarını gidermek adına ellerinde atıl durumda bulunan parçaların satışının gerçekleştirildiği pazar ve ihtiyacını karşılayacak yeni bir parçayı tedarik etme fırsatının kurumsal yapılmaya başlandığı bir mecradır.
  Ultegrax Bisiklet, Bisiklet Camiasının sinerjisi sayesinde, her türden ve markadan sıfır ve ikinci el, bisiklet ve yedek parçalarını uygun fiyat sunabilmekte ve tedarik edebilmektedir.
  Yakın gelecekte yeni ve gelişmiş projeler sayesinde çok farklı hizmetler sunacak olan Ultegrax Bisikletin faaliyetlerini yakından takip etmenizi tavsiye ederiz.


  Satış-Garanti-Teslimat hakkında


  Satış ve Satış Sonrası

  -İzmirdeki alıcılar, ürünleri elden teslim alabilmektedir.

  -İzmir dışındaki alıcılara ürünler kargoya verilmeden önce, alıcıya ürünlerin detaylarını betimleyen fotoğraflar gönderilir.Gerekirse kamera ile de ürünler alıcılara gösterilebilmektedir.(Özellikle 2.el olan kullanılmış parçaların satışında bu önemlidir çünkü parçaların sorunsuz olması çok önemlidir.)

  -Ultegrax Bisiklet özellikle 2.el olan kullanılmış parçaların (ömrünü doldurmamış) özelliklerini yitirmemiş, mümkün mertebe alıcının ihtiyaçlarını karşılayacak temizlikte parçaların satışına izin vermektedir.

  -Yukarıdaki açıklamaya ters düşen bir durum söz konusu olduğunda satılan bütün ürünler Ultegrax Bisikletin “Alıcı Memnuniyeti prensibi” kapsamında değerlendirilip İADE KABUL EDİLEBİLECEKTİR.


  Kargo:

  -Alıcının belirttiği adrese kargolar Yurtiçi-Aras-Mng-Sürat kargo’nun aracılığıyla Türkiye içindeki illere 1 işgünü, uzak illere ise en geç 2 gün içersinde gönderilmektedir.. (Ptt kargo ile bu süre 3 iş günüdür.)
  -Kargo gönderiminin akabinde, “Gönderi Kodu” alıcıya e-mail olarak bildirilir.(Bu yolla alıcı kargosunun nerede olduğunu kargo firmalarının web sitelerindeki gönderi-takip ekranından takip edebilecektir.)


  Para Transferi

  -Alıcı ödemeyi, ister bankalar aracılığıyla (havale-eft) ister Ptt aracılığıyla online işlem olarak yapabilecektir.